Pedersen blijft vluchter Vauquelin in Circuit Sarthe net voor
SABLÉ-SUR-SARTHE (ANP) - Mads Pedersen heeft de derde etappe in Circuit Cycliste Sarthe op zijn naam geschreven. De Deense wielrenner van Trek-Segafredo passeerde de finishlijn in Sablé-sur-Sarthe net iets eerder dan de Fransman Kevin Vauquelin, die als laatste was overgebleven van de kopgroep. Vauquelin dacht lange tijd dat zijn voorsprong voldoende was, maar hij moest de zege toch aan Pedersen laten. De Brit Mark Cavendish werd derde.
Pedersen won dinsdag ook al de openingsetappe van Circuit Cycliste Sarthe. Hij behoudt dankzij de winst de leiding in het algemeen klassement. Benoît Cosnefroy uit Frankrijk is tweede en zijn landgenoot Axel Zingle neemt de derde plaats in het klassement in.
De Nederlander Olav Kooij was woensdag de rapste in de tweede etappe van Circuit Sarthe. De vierdaagse koers eindigt vrijdag met een glooiende etappe over 173,6 kilometer in de heuvels rond La Chapelle-Saint-Aubin.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
11 uur geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
12 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
12 uur geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
15 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
1 dag geleden