Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle ziet af van stappen en legt zich neer bij degradatie

PEC Zwolle ziet af van stappen en legt zich neer bij degradatie

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle legt zich neer bij de degradatie uit de Eredivisie. De club uit de hoofdstad van Overijssel overwoog om juridische stappen te zetten na de arbitrale blunder van zaterdag in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-1). De scheidsrechter keurde op aangeven van de VAR een doelpunt van Gervane Kastaneer af omdat de Zwolse aanvaller buitenspel zou hebben gestaan, maar de videoarbiters bleken verkeerd te hebben gekeken naar de tv-beelden.

"We hebben direct na die wedstrijd de mogelijkheden onderzocht voor eventuele actie, maar besloten dat niet te doen", aldus PEC Zwolle in een reactie. "We nemen ons verlies, richten ons op en doen er alles aan om volgend jaar direct terug te komen."

PEC Zwolle verloor woensdag tijdens de voorlaatste speelronde met 2-0 bij Sparta Rotterdam, waardoor de club na tien jaar degradeerde uit de Eredivisie. De KNVB gaf maandag toe dat de videoarbiter een fout had gemaakt bij PEC Zwolle - FC Utrecht. De arbitrage ging volgens de KNVB zondag ook de fout in bij Feyenoord - PSV (2-2).

Meer uit Voetbal

Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

3 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

7 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

17 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

18 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

19 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

20 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

23 uur geleden