Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle zegt contracten van zes spelers op

PEC Zwolle zegt contracten van zes spelers op

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de aflopende contracten van zes spelers formeel opgezegd. Dat betekent voor Kenneth Paal, Pelle Clement, Yuta Nakayama, Rico Strieder, Ryan Koolwijk en Luka Adzic in principe dat ze komende zomer moeten vertrekken. Alle profclubs moeten spelers met aflopende contracten volgens de cao voor 1 april duidelijkheid geven over hun toekomst.

Ondanks de formele opzegging kan PEC Zwolle de zes betrokken voetballers nog steeds vastleggen voor volgend seizoen. Met aanvoerder Bram van Polen, Mustafa Saymak en Thomas van den Belt, die alle drie eveneens over een aflopend contract beschikken, wordt momenteel al gesproken over contractverlenging.

Ook het contract van Maikel van der Werff loopt komende zomer af. Aangezien de verdediger pas in de winter naar Zwolle kwam, hoeft PEC hem niet formeel voor 1 april te laten weten of de club met hem doorgaat of niet.

De huurlingen Oussama Darfalou (Vitesse), Slobodan Tedic (Manchester City), Daishawn Redan (Hertha BSC), Max de Waal (Ajax) en Djavan Anderson (Lazio) keren na dit seizoen terug naar de clubs waarbij ze onder contract staan. PEC Zwolle presteert na de winterstop weliswaar beter dan in de eerste seizoenshelft, maar staat met 20 punten nog steeds onderaan. De achterstand op de 'veilige' vijftiende plek bedraagt 3 punten.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

7 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

7 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

7 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

7 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

8 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

8 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

9 uur geleden