Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle wint na doelpunt binnen 10 seconden ook vierde duel

PEC Zwolle wint na doelpunt binnen 10 seconden ook vierde duel

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben ook hun vierde wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie in winst omgezet. PEC Zwolle, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Eredivisie, kwam thuis tegen Jong PSV al binnen 10 seconden op voorsprong. De ploeg van trainer Dick Schreuder liep daarna uit naar een ruime zege: 4-2.

PEC Zwolle volgde het voorbeeld van Sparta Rotterdam en Paris Saint-Germain, die vorige week via respectievelijk Vito van Crooij en Kylian Mbappé al na 8 seconden op voorsprong kwamen. Van Crooij evenaarde het record in de Eredivisie uit 1982 van toenmalig NAC-speler Koos Waslander. PEC had 9 seconden nodig om te scoren. Na de aftrap schoot de thuisclub de bal direct naar voren. De bal werd doorgekopt en maakte daarna een rare stuit, waardoor Jordy Tutuarima de ruimte kreeg om doeltreffend uit te halen.

FC Eindhoven versloeg Jong AZ met 1-0 via een doelpunt van Ozan Kökcü, de broer van Feyenoorder Orkun Kökcü. Jong AZ had de eerste drie competitieduels gewonnen. Dat gold ook voor Roda JC, dat vrijdag voor eigen publiek tegen NAC Breda echter de eerste nederlaag moest incasseren: 1-3.

Beugelsdijk

NAC kwam daardoor net als Jong AZ, Roda JC, VVV-Venlo en Heracles Almelo, dat maandag tegen MVV Maastricht speelt, op 9 punten. VVV won met 2-1 bij TOP Oss dankzij een doelpunt in blessuretijd van Nick Venema.

Tom Beugelsdijk debuteerde bij Helmond Sport met een nederlaag bij Telstar (2-1). De 32-jarige verdediger uit Den Haag was de eerste drie wedstrijden van het seizoen geschorst omdat hij online heeft gegokt op Nederlandse voetbalwedstrijden. Dat is in strijd met de regels in het betaalde voetbal. "Het was niet leuk om op de tribune te zitten, maar ik ga knallen vandaag", zei Beugelsdijk voor de aftrap bij ESPN. "Aan mijn inzet ligt het nooit. Ik ga de beuk erin gooien en mijn team op sleeptouw nemen." De Hagenaar kreeg al na 10 minuten een gele kaart omdat hij een speler van Telstar omver beukte.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

52 minuten geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

2 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

4 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

4 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

4 uur geleden