Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle wint na doelpunt binnen 10 seconden ook vierde duel

PEC Zwolle wint na doelpunt binnen 10 seconden ook vierde duel

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben ook hun vierde wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie in winst omgezet. PEC Zwolle, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Eredivisie, kwam thuis tegen Jong PSV al binnen 10 seconden op voorsprong. De ploeg van trainer Dick Schreuder liep daarna uit naar een ruime zege: 4-2.

PEC Zwolle volgde het voorbeeld van Sparta Rotterdam en Paris Saint-Germain, die vorige week via respectievelijk Vito van Crooij en Kylian Mbappé al na 8 seconden op voorsprong kwamen. Van Crooij evenaarde het record in de Eredivisie uit 1982 van toenmalig NAC-speler Koos Waslander. PEC had 9 seconden nodig om te scoren. Na de aftrap schoot de thuisclub de bal direct naar voren. De bal werd doorgekopt en maakte daarna een rare stuit, waardoor Jordy Tutuarima de ruimte kreeg om doeltreffend uit te halen.

FC Eindhoven versloeg Jong AZ met 1-0 via een doelpunt van Ozan Kökcü, de broer van Feyenoorder Orkun Kökcü. Jong AZ had de eerste drie competitieduels gewonnen. Dat gold ook voor Roda JC, dat vrijdag voor eigen publiek tegen NAC Breda echter de eerste nederlaag moest incasseren: 1-3.

Beugelsdijk

NAC kwam daardoor net als Jong AZ, Roda JC, VVV-Venlo en Heracles Almelo, dat maandag tegen MVV Maastricht speelt, op 9 punten. VVV won met 2-1 bij TOP Oss dankzij een doelpunt in blessuretijd van Nick Venema.

Tom Beugelsdijk debuteerde bij Helmond Sport met een nederlaag bij Telstar (2-1). De 32-jarige verdediger uit Den Haag was de eerste drie wedstrijden van het seizoen geschorst omdat hij online heeft gegokt op Nederlandse voetbalwedstrijden. Dat is in strijd met de regels in het betaalde voetbal. "Het was niet leuk om op de tribune te zitten, maar ik ga knallen vandaag", zei Beugelsdijk voor de aftrap bij ESPN. "Aan mijn inzet ligt het nooit. Ik ga de beuk erin gooien en mijn team op sleeptouw nemen." De Hagenaar kreeg al na 10 minuten een gele kaart omdat hij een speler van Telstar omver beukte.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

2 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

3 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

4 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters na veiligheidszorgen terug in eigen land

GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.

7 uur geleden
Senegal wil onderzoek naar corruptie Afrikaanse voetbalbond

DAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.

8 uur geleden