PEC Zwolle wint dankzij eigen doelpunt Almere City FC
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zijn tweede zege van dit seizoen geboekt. In een moeizame wedstrijd won de club van trainer Johnny Jansen in eigen huis met 1-0 van Almere City FC. Met de 3 punten komen de Zwollenaren op 7 punten in de Eredivisie, goed voor voorlopig de dertiende plaats. Almere, dat dit seizoen nog niet heeft gewonnen, blijft met 2 punten op de voorlaatste plaats staan.
Het spel golfde in de eerste helft op en neer met de beste kansen voor de thuisploeg, maar een doelpunt viel niet. In de tweede helft was juist Almere City gevaarlijker. Thomas Robinet en Jochem Ritmeester van de Kamp misten voor de bezoekers. Het doelpunt van PEC viel een beetje tegen de verhoudingen in. Damian van der Haar gaf de bal voor vanaf links, Welshman James Lawrence werkte hem in zijn eigen doel.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
35 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
50 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geleden