Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle wil dat Konterman als interim-trainer seizoen afmaakt

PEC Zwolle wil dat Konterman als interim-trainer seizoen afmaakt

ZWOLLE (ANP) - Bert Konterman is een belangrijke kandidaat om het seizoen als interim-trainer van PEC Zwolle af te maken. Hij moet in de zomer plaatsmaken voor Art Langeler, die nog bij de KNVB onder contract staat als directeur voetbalontwikkeling.

PEC Zwolle verloor afgelopen zaterdag bij FC Emmen (3-2). De leiding van de club uit Overijssel zette nog dezelfde avond coach John Stegeman aan de kant. Trainer Fons Groenendijk ging afgelopen week in gesprek met PEC Zwolle, maar hij wilde niet alleen als tussenpaus fungeren.

PEC Zwolle staat vrijdagavond tijdens het thuisduel met sc Heerenveen onder leiding van Leeroy Echteld, die onder Stegeman als assistent werkte. "Maar met mij is afgesproken dat ik dat alleen deze wedstrijd doe", zei hij vlak voor de aftrap bij ESPN. "Zaterdag wordt er verder gekeken. Of ik van de naam Konterman heb gehoord? Nee, die naam noemen jullie nou", lachte Echteld. "Nee, nu jok ik wel een beetje", gaf hij toe.

De 50-jarige Konterman was al als voetballer, hoofd jeugdopleidingen en technisch manager aan PEC Zwolle verbonden. Hij werkte de laatste jaren bij de KNVB met verschillende jeugdteams. Konterman speelde twaalf interlands voor het Nederlands elftal en voetbalde voor SC Cambuur, Willem II, Feyenoord, Glasgow Rangers en Vitesse.

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

47 minuten geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

1 uur geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

1 uur geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

1 uur geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

1 uur geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

1 uur geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

2 uur geleden