PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft verder afstand genomen van Heracles Almelo in de kampioensrace van de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht (2-0), met dank aan twee treffers van Lennart Thy. Heracles bleef voor eigen publiek tegen Almere City steken op een gelijkspel: 1-1.
PEC Zwolle heeft nu een voorsprong van 5 punten op Heracles. De twee beste geklasseerde clubs in de eerste divisie kunnen promotie naar de Eredivisie nauwelijks meer ontgaan. Almere City, de nummer 3 van de ranglijst, heeft al 19 punten minder dan de koploper uit Zwolle.
Almere kwam nog wel op voorsprong in Almelo. Álvaro Pena opende de score voor de bezoekers. Nikolai Laursen maakte gelijk voor de thuisploeg uit Almelo. VVV Venlo ging in eigen stadion hard onderuit tegen NAC Breda (1-3). De club uit Limburg staat nog steeds vierde op de ranglijst.
MVV
MVV Maastricht klopte Eindhoven (3-2). Ruben van Bommel, zoon van oud-international Mark van Bommel, scoorde eenmaal voor de thuisclub. Zijn broer Thomas verscheen ook aan de aftrap voor MVV.
ADO De Haag kwam terug van een achterstand tegen Telstar (3-1). Glynor Plet opende de score voor de bezoekers. Maar vervolgens stelden Titouan Thomas, Thomas Verheydt en Xander Severina de zege veilig voor de ploeg van trainer Dick Advocaat.
Het duel tussen TOP Oss en Helmond Sport is in een gelijkspel geëindigd (2-2).
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden