Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie

PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft verder afstand genomen van Heracles Almelo in de kampioensrace van de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht (2-0), met dank aan twee treffers van Lennart Thy. Heracles bleef voor eigen publiek tegen Almere City steken op een gelijkspel: 1-1.

PEC Zwolle heeft nu een voorsprong van 5 punten op Heracles. De twee beste geklasseerde clubs in de eerste divisie kunnen promotie naar de Eredivisie nauwelijks meer ontgaan. Almere City, de nummer 3 van de ranglijst, heeft al 19 punten minder dan de koploper uit Zwolle.

Almere kwam nog wel op voorsprong in Almelo. Álvaro Pena opende de score voor de bezoekers. Nikolai Laursen maakte gelijk voor de thuisploeg uit Almelo. VVV Venlo ging in eigen stadion hard onderuit tegen NAC Breda (1-3). De club uit Limburg staat nog steeds vierde op de ranglijst.

MVV

MVV Maastricht klopte Eindhoven (3-2). Ruben van Bommel, zoon van oud-international Mark van Bommel, scoorde eenmaal voor de thuisclub. Zijn broer Thomas verscheen ook aan de aftrap voor MVV.

ADO De Haag kwam terug van een achterstand tegen Telstar (3-1). Glynor Plet opende de score voor de bezoekers. Maar vervolgens stelden Titouan Thomas, Thomas Verheydt en Xander Severina de zege veilig voor de ploeg van trainer Dick Advocaat.

Het duel tussen TOP Oss en Helmond Sport is in een gelijkspel geëindigd (2-2).

Meer uit Voetbal

Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

1 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

1 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

1 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

3 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

3 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

6 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

7 uur geleden