Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie

PEC Zwolle verstevigt koppositie van eerste divisie

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft verder afstand genomen van Heracles Almelo in de kampioensrace van de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won de thuiswedstrijd tegen Jong Utrecht (2-0), met dank aan twee treffers van Lennart Thy. Heracles bleef voor eigen publiek tegen Almere City steken op een gelijkspel: 1-1.

PEC Zwolle heeft nu een voorsprong van 5 punten op Heracles. De twee beste geklasseerde clubs in de eerste divisie kunnen promotie naar de Eredivisie nauwelijks meer ontgaan. Almere City, de nummer 3 van de ranglijst, heeft al 19 punten minder dan de koploper uit Zwolle.

Almere kwam nog wel op voorsprong in Almelo. Álvaro Pena opende de score voor de bezoekers. Nikolai Laursen maakte gelijk voor de thuisploeg uit Almelo. VVV Venlo ging in eigen stadion hard onderuit tegen NAC Breda (1-3). De club uit Limburg staat nog steeds vierde op de ranglijst.

MVV

MVV Maastricht klopte Eindhoven (3-2). Ruben van Bommel, zoon van oud-international Mark van Bommel, scoorde eenmaal voor de thuisclub. Zijn broer Thomas verscheen ook aan de aftrap voor MVV.

ADO De Haag kwam terug van een achterstand tegen Telstar (3-1). Glynor Plet opende de score voor de bezoekers. Maar vervolgens stelden Titouan Thomas, Thomas Verheydt en Xander Severina de zege veilig voor de ploeg van trainer Dick Advocaat.

Het duel tussen TOP Oss en Helmond Sport is in een gelijkspel geëindigd (2-2).

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

2 uur geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

3 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

3 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

5 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

17 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

17 uur geleden