Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle verspeelt zege bij FC Utrecht in extra tijd: 3-3

PEC Zwolle verspeelt zege bij FC Utrecht in extra tijd: 3-3

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle heeft bij FC Utrecht 2 punten laten liggen. De ploeg van de scheidende trainer John Stegeman was heel dicht bij een verrassende zege, maar moest diep in de blessuretijd toch de gelijkmaker nog toestaan: 3-3.

De bezoekers speelden op dat moment net met tien man. Aanvoerder Bram van Polen van PEC kreeg in de extra tijd de rode kaart wegens een opzichtige zet aan tegenstander Remco Balk. Dat gebeurde uitgerekend in zijn 400e wedstrijd voor de Zwolse club.

Bij PEC Zwolle had doelman Xavier Mous eindelijk weer eens een basisplaats. Stegeman had hem nodig als vervanger van Michael Zetterer, die de club gaat verlaten.

Mous moest al in de 2e minuut een doelpunt incasseren. Sander van de Streek opende de score met een kopbal (1-0). Virgil Misidjan rondde kort daarna een fraaie solo doeltreffend af: 1-1. Dankzij Thomas Lam ging PEC met een voorsprong de rust in. Hij benutte een strafschop nadat Willem Janssen een overtreding had gemaakt op Immanuel Pherai (1-2).

FC Utrecht kwam na de rust langszij dankzij Adam Maher, die een strafschop verzilverde na een charge van de jarige Sam Kersten (23) op Van de Streek. De slordige thuisclub bleef nadien echter kansen weggeven. Thomas Buitink profiteerde van slecht uitverdedigen van doelman Eric Oelschlägel: 2-3. Moussa Sylla en Van de Streek misten daarna eerst nog grote kansen op 3-3 voordat Hidde ter Avest met een fraaie kopbal alsnog 1 punt redde voor FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

4 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

7 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

8 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

9 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

20 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

1 dag geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden