Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle verspeelt zege bij FC Utrecht in extra tijd: 3-3

PEC Zwolle verspeelt zege bij FC Utrecht in extra tijd: 3-3

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle heeft bij FC Utrecht 2 punten laten liggen. De ploeg van de scheidende trainer John Stegeman was heel dicht bij een verrassende zege, maar moest diep in de blessuretijd toch de gelijkmaker nog toestaan: 3-3.

De bezoekers speelden op dat moment net met tien man. Aanvoerder Bram van Polen van PEC kreeg in de extra tijd de rode kaart wegens een opzichtige zet aan tegenstander Remco Balk. Dat gebeurde uitgerekend in zijn 400e wedstrijd voor de Zwolse club.

Bij PEC Zwolle had doelman Xavier Mous eindelijk weer eens een basisplaats. Stegeman had hem nodig als vervanger van Michael Zetterer, die de club gaat verlaten.

Mous moest al in de 2e minuut een doelpunt incasseren. Sander van de Streek opende de score met een kopbal (1-0). Virgil Misidjan rondde kort daarna een fraaie solo doeltreffend af: 1-1. Dankzij Thomas Lam ging PEC met een voorsprong de rust in. Hij benutte een strafschop nadat Willem Janssen een overtreding had gemaakt op Immanuel Pherai (1-2).

FC Utrecht kwam na de rust langszij dankzij Adam Maher, die een strafschop verzilverde na een charge van de jarige Sam Kersten (23) op Van de Streek. De slordige thuisclub bleef nadien echter kansen weggeven. Thomas Buitink profiteerde van slecht uitverdedigen van doelman Eric Oelschlägel: 2-3. Moussa Sylla en Van de Streek misten daarna eerst nog grote kansen op 3-3 voordat Hidde ter Avest met een fraaie kopbal alsnog 1 punt redde voor FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.

7 minuten geleden
Gastland Mexico zet goede serie richting WK voort met oefenzege

PASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.

1 uur geleden
Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

13 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

13 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

15 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

19 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

19 uur geleden