PEC Zwolle verslaat ook Werder Bremen, debuut Veerman bij Utrecht
BREMEN (ANP) - PEC Zwolle heeft weer een overwinning geboekt. De hekkensluiter van de Eredivisie versloeg de Duitse club Werder Bremen in een oefenwedstrijd met 1-0. Thomas van den Belt maakte halverwege de eerste helft het enige doelpunt in Bremen. Werder Bremen staat op de derde plaats in de tweede Bundesliga.
PEC Zwolle won na de winterstop in de Eredivisie van Willem II (2-0) en bij sc Heerenveen (0-1). Tussendoor werd de ploeg van trainer Dick Schreuder in het bekertoernooi wel uitgeschakeld door NAC Breda.
De Eredivisie ligt een week stil vanwege WK-kwalificatiewedstrijden buiten Europa. Veel clubs uit de hoogste afdeling speelden daarom donderdag een oefenwedstrijd. Het duel tussen Go Ahead Eagles en FC Utrecht eindigde in 1-1. Bij Utrecht maakte aanvaller Henk Veerman, deze week overgekomen van Heerenveen, na een uur als invaller zijn officieuze debuut. Fortuna Sittard won in Nijmegen met 2-1 van NEC en Heracles Almelo was met 1-0 te sterk voor SC Cambuur. Feyenoord versloeg Vitesse op Varkenoord met 6-2, vooral dankzij vier goals van Cyriel Dessers.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.
1 uur geledenKAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).
1 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
7 uur geleden