Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle verslaat ook Werder Bremen, debuut Veerman bij Utrecht

PEC Zwolle verslaat ook Werder Bremen, debuut Veerman bij Utrecht

BREMEN (ANP) - PEC Zwolle heeft weer een overwinning geboekt. De hekkensluiter van de Eredivisie versloeg de Duitse club Werder Bremen in een oefenwedstrijd met 1-0. Thomas van den Belt maakte halverwege de eerste helft het enige doelpunt in Bremen. Werder Bremen staat op de derde plaats in de tweede Bundesliga.

PEC Zwolle won na de winterstop in de Eredivisie van Willem II (2-0) en bij sc Heerenveen (0-1). Tussendoor werd de ploeg van trainer Dick Schreuder in het bekertoernooi wel uitgeschakeld door NAC Breda.

De Eredivisie ligt een week stil vanwege WK-kwalificatiewedstrijden buiten Europa. Veel clubs uit de hoogste afdeling speelden daarom donderdag een oefenwedstrijd. Het duel tussen Go Ahead Eagles en FC Utrecht eindigde in 1-1. Bij Utrecht maakte aanvaller Henk Veerman, deze week overgekomen van Heerenveen, na een uur als invaller zijn officieuze debuut. Fortuna Sittard won in Nijmegen met 2-1 van NEC en Heracles Almelo was met 1-0 te sterk voor SC Cambuur. Feyenoord versloeg Vitesse op Varkenoord met 6-2, vooral dankzij vier goals van Cyriel Dessers.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

5 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

7 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden