Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle pakt tegen nog puntloos Almere City tweede seizoenszege

PEC Zwolle pakt tegen nog puntloos Almere City tweede seizoenszege

ALMERE (ANP) - PEC Zwolle heeft de tweede overwinning dit seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach Johnny Jansen won na een spectaculaire slotfase met 2-1 bij Almere City FC en staat op 6 punten.

Het net als Zwolle vorig seizoen gepromoveerde Almere City wacht nog op het eerste punt op het hoogste niveau. De ploeg van Alex Pastoor verloor eerder van FC Twente, Fortuna en Feyenoord.

Davy van den Berg zette Zwolle op voorsprong. De middenvelder van PEC kreeg in de 4e minuut de bal voor de voeten na wegkoppen door Damian van Bruggen. Met een fraai schot klopte hij doelman Nordin Bakker.

In de tweede helft leek Almere City in het eigen stadion in de positie te komen om iets terug te doen. Verdediger Anselmo Mac Nulty kreeg de bal na een stuit tegen zijn arm. Scheidsrechter Marc Nagtegaal wees naar de stip. Na ingrijpen van de VAR herriep de arbiter die beslissing. Het slotoffensief van Almere leidde in de extra tijd tot een treffer van Joey Jacobs die raak kopte uit een corner.

Uit de tegenaanval kopte Tolis Vellios PEC Zwolle in de 7e minuut van de blessuretijd alsnog naar de zege. Doordat er een beker op het veld was gegooid werd de wedstrijd nog kort voor het laatste fluitsignaal stilgelegd. Na de hervatting werd niet meer gescoord, maar kreeg Anouar El Azzouzi (PEC Zwolle) wel nog zijn tweede gele kaart.

Meer uit Voetbal

Arsenal op de valreep naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft op de valreep een punt gepakt tegen Manchester City: 1-1. De Londenaren kwamen thuis pas in de blessuretijd op gelijke hoogte via Gabriel Martinelli. Erling Haaland had al in de negende minuut de score geopend.

10 uur geleden
Van Persie verwijt zijn spelers niets na gelijkspel bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Robin van Persie verwijt zijn elftal ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen niets. "We speelden goed vandaag. Twee van de drie doelpunten die we maakten waren geweldig. We creëerden genoeg kansen", stelde Van Persie bij ESPN na een 3-3-gelijkspel van Feyenoord bij AZ.

10 uur geleden
Feyenoord blijft na gelijkspel bij AZ ongeslagen aan kop

ALKMAAR (ANP) - Feyenoord blijft ondanks het eerste puntenverlies van het seizoen aan kop van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in Alkmaar met 3-3 gelijk tegen AZ. Feyenoord heeft nu 16 punten uit zes wedstrijden.

11 uur geleden
PSV-coach Bosz 'doodziek' van gelijkspel tegen Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon het puntenverlies tegen Ajax (2-2) in de Eredivisie zondag moeilijk naast zich neerleggen. "Ik ben er doodziek van, echt doodziek", vertelde hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.

12 uur geleden
Heitinga prijst 'strijdlust en vechtlust' van Ajax

EINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga vond dat zijn elftal bij PSV terecht een punt pakte. "Mijn jongens verdienden qua strijdlust en vechtlust de 2-2", vertelde hij in het Philips Stadion.

12 uur geleden
Bosz over blessure Van Bommel: het ziet er niet goed uit

EINDHOVEN (ANP) - PSV is Ruben van Bommel vermoedelijk voor lange tijd kwijt. "Hij wordt morgen onderzocht, maar ik heb net van de dokter gehoord dat het er niet goed uitziet", vertelde trainer Peter Bosz na het gelijkspel tegen Ajax: 2-2.

12 uur geleden
Hoofdcoach Meuwly: slechtst georganiseerde WK atletiek ooit

TOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.

13 uur geleden