Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle pakt met tien man punt tegen NEC

PEC Zwolle pakt met tien man punt tegen NEC

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft ook het derde Eredivisieduel na de winterstop niet verloren. De ploeg van coach Dick Schreuder speelde na twee overwinningen zaterdag met 1-1 gelijk tegen NEC en heeft zodoende al meer punten gepakt dan de 6 die in de eerste achttien competitieduels werden veroverd.

Hoewel PEC een licht overwicht had, kwam NEC, de nummer 9 van de Eredivisie, in de 26e minuut op voorsprong. Jordy Bruijn schoot raak op aangeven van Elayis Tavsan, met een bedenkelijke rol voor PEC-middenvelder Thomas van den Belt die de bal tussentijds beroerde. Een minuut later stond het alweer gelijk. Mustafa Saymak stuitte eerst nog op keeper Mattijs Branderhorst, kreeg bal nog eens voor de voeten en bediende vervolgens Daishawn Redan die zijn derde doelpunt van dit seizoen maakte: 1-1. Redan verzuimde kort voor rust PEC op voorsprong te zetten, aan de andere kant redde PEC-doelman Kostas Lamprou op een inzet van Tavsan.

Na een uur miste Bruijn de kans NEC opnieuw aan een voorsprong te helpen. Weggestuurd door Lasse Schöne lukte het hem niet Lamprou te paseren. PEC moest tien minuten later met tien man verder na een zware overtreding van Siemen Voet op Tavsan. Het deed de Zwollenaren iets inzakken, al kreeg de ploeg via Oussama Darfalou nog de beste kans op de winnende treffer.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas: Trump reikt wereldbeker uit na finale WK voetbal

DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.

1 uur geleden
FC Barcelona maand zonder geblesseerde Pedri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.

2 uur geleden
Real Madrid weer voetbalclub met meeste inkomsten

LONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.

6 uur geleden
Bayern zeker van achtste finale CL na zege op Union Sint-Gillis

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich met een 2-0-thuiszege op Union Sint-Gillis verzekerd van een plek bij de laatste zestien in de Champions League. Bayern staat nu tweede met 18 punten en kan in de laatste speelronde, als het op bezoek gaat bij PSV in Eindhoven, niet meer buiten de top acht belanden. Dat betekent dat de ploeg van Vincent Kompany de tussenronde in februari mag overslaan en pas in maart weer in actie komt in de achtste finale.

17 uur geleden
PSV wacht na nederlaag bij Newcastle beslissend duel met Bayern

NEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.

17 uur geleden
Ajax verhuurt Van den Boomen aan het Franse Angers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.

19 uur geleden
Atlético en Galatasaray spelen gelijk, Qarabag verslaat Frankfurt

ISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.

19 uur geleden