PEC Zwolle neemt Van den Berg over van FC Utrecht
ZWOLLE (ANP) - Het gedegradeerde PEC Zwolle heeft Davy van den Berg overgenomen van FC Utrecht. De 22-jarige middenvelder heeft voor twee jaar getekend in Zwolle, met een optie voor een extra jaar.
"Ik ben 22 jaar en zit vol ambitie. De interesse deze zomer maakte dat ik een bewuste keuze kon maken voor een nieuwe club. Ik volg het voetbal op de voet en kende PEC Zwolle natuurlijk vrij goed. De speelstijl van de club is voor een speler zoals ik zeer aantrekkelijk. Zondag begint het echte werk en ik kan niet wachten", aldus Van den Berg, die de jeugdopleiding van PSV doorliep.
FC Utrecht nam Van den Berg in 2019 over van PSV, maar in Utrecht wist hij niet door te breken. Vorig seizoen werd hij in de winterstop verhuurd aan Roda JC.
PEC Zwolle ontvangt zondag De Graafschap.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden