Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle neemt met zege bij Fortuna afstand van degradatiezone

PEC Zwolle neemt met zege bij Fortuna afstand van degradatiezone

SITTARD (ANP) - PEC Zwolle heeft met een 4-1-overwinning bij Fortuna Sittard afstand genomen van de onderste regionen in de Eredivisie. Het elftal van coach Johnny Jansen staat na twintig wedstrijden met 23 punten op de dertiende plaats. Fortuna Sittard blijft achtste en houdt 6 punten achterstand op nummer 7 Go Ahead Eagles, terwijl de Limburgers ook nog eens een duel meer hebben gespeeld.

PEC Zwolle kwam in de twaalfde minuut op een 1-0-voorsprong door een bekeken intikker van Dylan Vente. Na ruim een half uur spelen maakte PEC Zwolle-captain Davy van den Berg met een geplaatst schot de tweede treffer voor de bezoekers. Josip Mitrovic bracht met een doelpunt in de 54e minuut de hoop terug voor Fortuna, maar Vente maakte na een uur spelen aan alle illusies een einde door vanuit een strafschop de 1-3 te maken. Fortuna-verdediger Mitchell Dijks moest een kwartier voor tijd met twee keer geel vertrekken. Filip Krastev bepaalde tien minuten voor tijd de eindstand op 1-4.

Meer uit Voetbal

Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

54 minuten geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

3 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

3 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

11 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

12 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

14 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

1 dag geleden