Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle nadert Heracles na zege tot op 2 punten

PEC Zwolle nadert Heracles na zege tot op 2 punten

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is drie punten dichter bij koploper Heracles Almelo gekomen in de Keuken Kampioen Divisie. De club uit Zwolle won het onderlinge duel met 3-2. Heracles leidt nog, maar heeft nog maar 2 punten voorsprong op Zwolle.

Gervane Kastaneer bracht PEC Zwolle in de 27e minuut op voorsprong. Lennart Thy maakte er 7 minuten later op aangeven van Luis Görlich 2-0 van. Vlak daarop scoorde Thy opnieuw. Hij kreeg de bal mee van Kastaneer, die de bal daarvoor op de arm kreeg en schoot binnen. Samuel Armenteros scoorde in de extra tijd van de eerste helft nog voor Heracles.

In de tweede helft kon Heracles het lang niet spannend maken. De wedstrijd werd nog even stilgelegd door scheidsrechter Rob Dieperink nadat er vanuit het uitvak vuurwerk op het veld was gegooid. Pas na de hervatting kon Rigino Cicilia op aangeven van Armenteros nog scoren, maar PEC hield daarna stand.

Slotfase

MVV slaagde er niet net als Zwolle in om op 23 punten te komen. De ploeg uit Maastricht bleef thuis tegen Jong PSV steken op 1-1. MVV kwam in de eerste helft op 1-0. Nicky Souren werd weggestuurd door Jarne Steuckers en scoorde. In de slotfase van de wedstrijd stond de thuisploeg zwaar onder druk en maakte Simon Colyn de gelijkmaker.

FC Eindhoven klom naar de derde plaats op de ranglijst. De ploeg van coach Rob Penders herpakte zich van de nederlaag vorige week bij ADO Den Haag en won met 2-1 van Top Oss. Charles-Andreas Brym scoorde twee keer. Toshio Lake maakte vlak na de rust de 2-1. Eindhoven heeft 22 punten, één meer dan MVV dat naar de vierde plek zakte.

Doelpunten

Nummer 5 Roda JC verloor met 2-1 bij Telstar. David Min en Glynor Plet scoorden in de eerste helft voor de ploeg uit Velsen. De 2-1 van Dylan Vente viel pas in blessuretijd.

Willem II was met 3-1 te sterk bij Helmond Sport. Jesse Bosch, Nick Doodeman en Michael de Leeuw scoorden voor de Tilburgers. Martijn Kaars voor Helmond.

ADO Den Haag boekte de vierde zege van het seizoen. De ploeg van coach Dirk Kuijt won met 2-1 bij NAC Breda dankzij twee treffers van Thomas Verheydt. Jort van der Sande had de score geopend voor NAC.

Meer uit Voetbal

Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

19 minuten geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

15 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

22 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden