PEC Zwolle huurt Tedic ook komend seizoen van Manchester City
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle huurt Slobodan Tedic ook komend seizoen van Manchester City. De 21-jarige spits uit Servië kwam afgelopen seizoen tot vijftien duels in de Eredivisie en daarin was hij twee keer trefzeker.
"Ik voel me thuis in Zwolle. Zowel de club als stad is me het afgelopen seizoen goed bevallen, maar ik heb de echte Tedic vanwege blessureleed eigenlijk nauwelijks nog kunnen laten zien", aldus de Serviër, die werd gehinderd door een enkelblessure en een coronabesmetting.
"Ook kan ik niet wachten om met supporters op de tribunes te spelen. Ik heb zoveel steun van de achterban gekregen via onder andere sociale media, dat ik niet kan wachten om dat vertrouwen en die blauw-witte liefde terug te geven door mijn inzet en prestaties op het veld."
PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen als dertiende.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
8 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
57 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Kees Smit voor het eerst voor het Nederlands elftal geselecteerd. De 20-jarige middenvelder van AZ maakt deel uit van de groep van 26 spelers voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.
14 uur geledenPRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.
15 uur geledenPRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).
15 uur geleden