
PEC Zwolle huurt Tedic ook komend seizoen van Manchester City
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle huurt Slobodan Tedic ook komend seizoen van Manchester City. De 21-jarige spits uit Servië kwam afgelopen seizoen tot vijftien duels in de Eredivisie en daarin was hij twee keer trefzeker.
"Ik voel me thuis in Zwolle. Zowel de club als stad is me het afgelopen seizoen goed bevallen, maar ik heb de echte Tedic vanwege blessureleed eigenlijk nauwelijks nog kunnen laten zien", aldus de Serviër, die werd gehinderd door een enkelblessure en een coronabesmetting.
"Ook kan ik niet wachten om met supporters op de tribunes te spelen. Ik heb zoveel steun van de achterban gekregen via onder andere sociale media, dat ik niet kan wachten om dat vertrouwen en die blauw-witte liefde terug te geven door mijn inzet en prestaties op het veld."
PEC Zwolle eindigde afgelopen seizoen als dertiende.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard doet niet mee aan de play-offs voor Europees voetbal. Daar zouden de Limburgers wel recht op hebben als ze de huidige negende plek vasthouden, maar de club beschikt niet over een UEFA-licentie om ook daadwerkelijk Europees te gaan spelen. Daarom slaat Fortuna de play-offs hoe dan ook over.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Feyenoord-verdediger Givairo Read hoeft geen schorsing uit te zitten na zijn rode kaart in de verloren topper tegen PSV (2-3). De tuchtcommissie betaald voetbal is "op grond van de tv-beelden onvoldoende overtuigd dat er sprake is geweest van een door Read gemaakte overtreding", meldt de voetbalbond. "Daarom komt de tuchtcommissie niet toe aan de beoordeling of er sprake is van het ontnemen van een duidelijke scoringskans."
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft met een zege op AS Roma de derde plaats in de Serie A zekergesteld. De ploeg uit Bergamo met Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 2-1.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.
18 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.
19 uur geleden