PEC Zwolle huurt Duitser Strieder van FC Utrecht
ZWOLLE (ANP) - In de strijd om een langer verblijf in de eredivisie, heeft PEC Zwolle de selectie versterkt met Rico Strieder. De 27-jarige Duitse middenvelder komt op huurbasis over van FC Utrecht, waar hij dit seizoen slechts twee keer basisspeler was in de competitie.
Strieder maakte in de zomer van 2015 de overstap van Bayern München naar FC Utrecht. De eerste seizoenen was hij wel een vaste kracht.
"In de zoektocht naar meer defensieve stabiliteit zijn wij uitgekomen bij Rico. Rico is een speler die de balans op het middenveld verzorgt, weinig balverlies lijdt en veel defensief werk verricht. Dat is iets waar wij nu baat bij hebben", zegt technisch manager Mike Willems.
Vijftiende plaats
Zwolle speelde vrijdag bij de hervatting van de eredivisie 3-3 tegen FC Utrecht. Het team van trainer John Stegeman staat na negentien speelronden op de vijftiende plaats, met één punt voorsprong op ADO Den Haag en VVV-Venlo, de nummers zestien en zeventien.
PEC Zwolle speelt zondag een uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
5 uur geleden