PEC Zwolle huurt Duitser Strieder van FC Utrecht
ZWOLLE (ANP) - In de strijd om een langer verblijf in de eredivisie, heeft PEC Zwolle de selectie versterkt met Rico Strieder. De 27-jarige Duitse middenvelder komt op huurbasis over van FC Utrecht, waar hij dit seizoen slechts twee keer basisspeler was in de competitie.
Strieder maakte in de zomer van 2015 de overstap van Bayern München naar FC Utrecht. De eerste seizoenen was hij wel een vaste kracht.
"In de zoektocht naar meer defensieve stabiliteit zijn wij uitgekomen bij Rico. Rico is een speler die de balans op het middenveld verzorgt, weinig balverlies lijdt en veel defensief werk verricht. Dat is iets waar wij nu baat bij hebben", zegt technisch manager Mike Willems.
Vijftiende plaats
Zwolle speelde vrijdag bij de hervatting van de eredivisie 3-3 tegen FC Utrecht. Het team van trainer John Stegeman staat na negentien speelronden op de vijftiende plaats, met één punt voorsprong op ADO Den Haag en VVV-Venlo, de nummers zestien en zeventien.
PEC Zwolle speelt zondag een uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden