Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan

PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich verzekerd van de diensten van twee aanvallers. Het zijn Luka Adzic en Daishawn Redan. Het duo moet de zwak gestarte ploeg van trainer Art Langeler aan doelpunten gaan helpen. PEC Zwolle heeft dit seizoen in drie duels nog niet gescoord en staat laatste.

Adzic kwam vorig seizoen nog voor FC Emmen uit. De 22-jarige aanvaller uit Servië komt transfervrij over van Anderlecht. Adzic tekent een contract voor één seizoen met een optie voor een tweede seizoen.

Adzic, die bij FC Emmen in veertien duels tot vier doelpunten kwam, kan zowel op de flanken als in de spits uit de voeten. Hij is na Slobodan Tedic de tweede Servische aanvaller in Zwolle.

Redan

Redan (20) komt op huurbasis over van Hertha BSC. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Ajax en vertrok op 16-jarige leeftijd naar Londen om voor verscheidene jeugdelftallen van Chelsea uit te komen. In 2019 volgde een transfer naar Hertha BSC. Hij kwam daarna korte tijd op huurbasis uit voor FC Groningen.

"Voor mij is dit de ideale ontwikkeling", aldus Redan. "Ik wil spelen op het hoogste niveau en dat kan hier bij PEC Zwolle. Daarnaast geeft de club echt het gevoel mij heel graag te willen hebben."

Volgende week zaterdag wacht PEC de thuiswedstrijd tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Tevreden Depay tekent bij en ziet hoe groot Corinthians is

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.

8 uur geleden
Middenvelder Witsel gaat voor OGC Nice voetballen

NICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.

8 uur geleden
Musiala wordt weer onwel in oefenduel van Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.

10 uur geleden
FC Barcelona bevestigt komst middenvelder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.

11 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) kunstmatig in slaap gehouden

CAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.

12 uur geleden
Juventus huurt doelman Vicario van Tottenham Hotspur

TURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.

13 uur geleden
Premier League publiceert beoordeling van beslissingen arbiters

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.

16 uur geleden