Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan

PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich verzekerd van de diensten van twee aanvallers. Het zijn Luka Adzic en Daishawn Redan. Het duo moet de zwak gestarte ploeg van trainer Art Langeler aan doelpunten gaan helpen. PEC Zwolle heeft dit seizoen in drie duels nog niet gescoord en staat laatste.

Adzic kwam vorig seizoen nog voor FC Emmen uit. De 22-jarige aanvaller uit Servië komt transfervrij over van Anderlecht. Adzic tekent een contract voor één seizoen met een optie voor een tweede seizoen.

Adzic, die bij FC Emmen in veertien duels tot vier doelpunten kwam, kan zowel op de flanken als in de spits uit de voeten. Hij is na Slobodan Tedic de tweede Servische aanvaller in Zwolle.

Redan

Redan (20) komt op huurbasis over van Hertha BSC. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Ajax en vertrok op 16-jarige leeftijd naar Londen om voor verscheidene jeugdelftallen van Chelsea uit te komen. In 2019 volgde een transfer naar Hertha BSC. Hij kwam daarna korte tijd op huurbasis uit voor FC Groningen.

"Voor mij is dit de ideale ontwikkeling", aldus Redan. "Ik wil spelen op het hoogste niveau en dat kan hier bij PEC Zwolle. Daarnaast geeft de club echt het gevoel mij heel graag te willen hebben."

Volgende week zaterdag wacht PEC de thuiswedstrijd tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Tuchel voelt zich verantwoordelijk voor uitschakeling Engeland

ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.

2 uur geleden
Martínez in tranen na nieuwe ontsnapping Argentinië op WK

ATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.

2 uur geleden
Uitschakeling komt hard aan bij Engelse aanvoerder Kane

ATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.

3 uur geleden
Voetballers Argentinië blijven bondscoach Scaloni verbazen

ATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse voetbalbondscoach Lionel Scaloni kon kort na afloop van de wedstrijd tegen Engeland nog maar moeilijk geloven dat zijn elftal opnieuw de finale van het wereldkampioenschap had behaald. "Deze groep blijft me verbazen", zei hij in Atlanta na de zege van 2-1. Engeland leidde na 85 minuten nog met 1-0.

4 uur geleden
Messi verkozen tot beste speler in halve finale tegen Engeland

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi is woensdag op het wereldkampioenschap uitgeroepen tot beste speler in de halve finale tussen Argentinië en Engeland (2-1). De 39-jarige spelmaker legde in de 85e minuut de bal breed op Enzo Fernández, die van afstand voor de 1-1 zorgde. In blessuretijd stond Messi met een goede voorzet op het hoofd van Lautaro Martínez aan de basis van de winnende treffer.

4 uur geleden
Argentinië knokt zich langs Engeland en staat weer in finale WK

ATLANTA (ANP) - Argentinië staat opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. De titelverdediger uit Zuid-Amerika maakte in de halve eindstrijd tegen Engeland in de slotfase een achterstand ongedaan en won met 2-1. Na 85 minuten leidde Engeland in Atlanta nog met 1-0.

4 uur geleden
Rice na ziekte op tijd fit voor basisplaats in halve finale WK

ATLANTA (ANP) - Declan Rice doet woensdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië vanaf het begin mee. De Britse middenvelder moest zich in de met 2-1 gewonnen kwartfinale tegen Noorwegen in de rust laten vervangen, omdat hij ziek was.

7 uur geleden