PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich verzekerd van de diensten van twee aanvallers. Het zijn Luka Adzic en Daishawn Redan. Het duo moet de zwak gestarte ploeg van trainer Art Langeler aan doelpunten gaan helpen. PEC Zwolle heeft dit seizoen in drie duels nog niet gescoord en staat laatste.
Adzic kwam vorig seizoen nog voor FC Emmen uit. De 22-jarige aanvaller uit Servië komt transfervrij over van Anderlecht. Adzic tekent een contract voor één seizoen met een optie voor een tweede seizoen.
Adzic, die bij FC Emmen in veertien duels tot vier doelpunten kwam, kan zowel op de flanken als in de spits uit de voeten. Hij is na Slobodan Tedic de tweede Servische aanvaller in Zwolle.
Redan
Redan (20) komt op huurbasis over van Hertha BSC. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Ajax en vertrok op 16-jarige leeftijd naar Londen om voor verscheidene jeugdelftallen van Chelsea uit te komen. In 2019 volgde een transfer naar Hertha BSC. Hij kwam daarna korte tijd op huurbasis uit voor FC Groningen.
"Voor mij is dit de ideale ontwikkeling", aldus Redan. "Ik wil spelen op het hoogste niveau en dat kan hier bij PEC Zwolle. Daarnaast geeft de club echt het gevoel mij heel graag te willen hebben."
Volgende week zaterdag wacht PEC de thuiswedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
6 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
9 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
15 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen.
1 uur geleden