PEC Zwolle hoopt op doelpunten van Adzic en Redan
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich verzekerd van de diensten van twee aanvallers. Het zijn Luka Adzic en Daishawn Redan. Het duo moet de zwak gestarte ploeg van trainer Art Langeler aan doelpunten gaan helpen. PEC Zwolle heeft dit seizoen in drie duels nog niet gescoord en staat laatste.
Adzic kwam vorig seizoen nog voor FC Emmen uit. De 22-jarige aanvaller uit Servië komt transfervrij over van Anderlecht. Adzic tekent een contract voor één seizoen met een optie voor een tweede seizoen.
Adzic, die bij FC Emmen in veertien duels tot vier doelpunten kwam, kan zowel op de flanken als in de spits uit de voeten. Hij is na Slobodan Tedic de tweede Servische aanvaller in Zwolle.
Redan
Redan (20) komt op huurbasis over van Hertha BSC. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij Ajax en vertrok op 16-jarige leeftijd naar Londen om voor verscheidene jeugdelftallen van Chelsea uit te komen. In 2019 volgde een transfer naar Hertha BSC. Hij kwam daarna korte tijd op huurbasis uit voor FC Groningen.
"Voor mij is dit de ideale ontwikkeling", aldus Redan. "Ik wil spelen op het hoogste niveau en dat kan hier bij PEC Zwolle. Daarnaast geeft de club echt het gevoel mij heel graag te willen hebben."
Volgende week zaterdag wacht PEC de thuiswedstrijd tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden