PEC Zwolle haalt nieuwe vleugelaanvaller uit Duitsland
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft met Braydon Manu een nieuwe vleugelspeler binnen. De 27-jarige Duitser met Ghanese roots komt over van SV Darmstadt 98. Hij tekent tot de zomer van 2026 met een optie voor een extra seizoen, meldt PEC. Manu speelde sinds 2021 bij Darmstadt en was in 57 wedstrijden 22 keer betrokken bij een doelpunt.
"Mijn eerste indruk van de club is uitstekend, waarbij ik me door de warme ontvangst eigenlijk direct thuis heb gevoeld. Op het veld zijn mijn ambities ook duidelijk: zoveel mogelijk waarde hebben, waardoor we met z'n allen een hopelijk heel mooi jaar tegemoet gaan", aldus Manu op de clubsite van PEC.
De club uit Zwolle laat weten dat zij Manu al langere tijd volgde. "Hij heeft met zijn snelheid en diepgang kwaliteiten die we graag toevoegen aan onze selectie. In de afgelopen trainingsweek heeft hij bovendien bevestigd waarom wij hem een interessante speler vinden", zegt technisch directeur Gerry Hamstra.
Afgelopen seizoen kwam de vleugelspeler uit in de Duitse Bundesliga.
Meer uit Voetbal
CORK (ANP) - De nederlaag in de WK-kwalificatie tegen Ierland (3-2) komt hard aan bij de voetbalsters van Oranje. "We stonden er ontzettend goed voor. We gingen voor de eerste plek, nu gaan we eerder richting de derde plek. En dit komt ook extra hard aan na het resultaat van de vorige periode", zei bondscoach Arjan Veurink bij de NOS.
1 uur geledenCORK (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben directe kwalificatie voor het WK van volgend jaar niet meer in eigen hand na een 3-2-nederlaag bij Ierland. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink speelde in het regenachtige en winderige Cork een matige wedstrijd, maar had op basis van de kansenverhouding wel moeten winnen. Drie Ierse mogelijkheden leverden wel allemaal een treffer op.
1 uur geledenGDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.
4 uur geledenORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
6 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
6 uur geleden