Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle haalt nieuwe vleugelaanvaller uit Duitsland

PEC Zwolle haalt nieuwe vleugelaanvaller uit Duitsland

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft met Braydon Manu een nieuwe vleugelspeler binnen. De 27-jarige Duitser met Ghanese roots komt over van SV Darmstadt 98. Hij tekent tot de zomer van 2026 met een optie voor een extra seizoen, meldt PEC. Manu speelde sinds 2021 bij Darmstadt en was in 57 wedstrijden 22 keer betrokken bij een doelpunt.

"Mijn eerste indruk van de club is uitstekend, waarbij ik me door de warme ontvangst eigenlijk direct thuis heb gevoeld. Op het veld zijn mijn ambities ook duidelijk: zoveel mogelijk waarde hebben, waardoor we met z'n allen een hopelijk heel mooi jaar tegemoet gaan", aldus Manu op de clubsite van PEC.

De club uit Zwolle laat weten dat zij Manu al langere tijd volgde. "Hij heeft met zijn snelheid en diepgang kwaliteiten die we graag toevoegen aan onze selectie. In de afgelopen trainingsweek heeft hij bovendien bevestigd waarom wij hem een interessante speler vinden", zegt technisch directeur Gerry Hamstra.

Afgelopen seizoen kwam de vleugelspeler uit in de Duitse Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

1 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

3 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

16 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

19 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

21 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

22 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden