Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle haalt Medunjanin (37) terug naar Nederland

PEC Zwolle haalt Medunjanin (37) terug naar Nederland

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft Haris Medunjanin teruggehaald naar Nederland. De inmiddels 37 jaar oude middenvelder komt over van FC Cincinnati uit de Verenigde Staten en heeft voor een seizoen getekend in Zwolle.

"Voor mij voelt het supergoed om terug te keren in Nederland, waar ik mijn eerste stappen als profvoetballer heb gezet", aldus Medunjanin, die bij Philadelphia Union samenwerkte met PEC-trainer Dick Schreuder. "Ik ken de manier van voetballen hier en dat ik de trainer ook al ken is natuurlijk een extra voordeel. Ik ben op dit moment hartstikke fit, maar zal nog wel wedstrijdritme moeten opdoen. Door keihard te trainen hoop ik spoedig mijn eerste minuten voor PEC Zwolle te maken."

Medunjanin begon zijn loopbaan in 2004 bij AZ en speelde vervolgens ook voor Sparta. Daarna kwam de Bosniër terecht bij clubs als Maccabi Tel Aviv en Deportivo La Coruña.

Het vorig seizoen gedegradeerde PEC begon het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie met een 2-1-zege op de De Graafschap.

Meer uit Voetbal

Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

45 minuten geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

50 minuten geleden
PSV'er Veerman: op tv is dit misschien leuk, op het veld niet

NIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.

1 uur geleden
PSV in vermakelijk en spectaculair duel met 5-3 langs NEC

NIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.

1 uur geleden
Van de Ven scoort voor winnend Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich bovenin de Premier League weer naast Arsenal gemeld. De Londenaren wonnen met 3-0 bij West Ham United en herstelden zich daarmee van de nederlaag in de vorige speelronde tegen Bournemouth (0-1).

1 uur geleden
Inter in doelpuntrijke topper ten onder tegen Juventus

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft de topper tegen Juventus in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Het elftal van trainer Cristian Chivu ging in Turijn met 4-3 onderuit. Inter is komende woensdag de eerste tegenstander van Ajax in het hoofdtoernooi van de Champions League.

2 uur geleden
Read en Smal bij Feyenoord in de basis tegen sc Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord heeft zijn basiselftal voor de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op twee plaatsen aangepast. Vleugelverdedigers Givairo Read en Gijs Smal doen vanaf het begin mee. In het vorige competitieduel met Sparta Rotterdam werden die plekken nog ingenomen door Bart Nieuwkoop en Jordan Bos.

2 uur geleden