PEC Zwolle haalt doelman Bertrams als vervanger Zetterer
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het vertrek van doelman Michael Zetterer opgevangen door Nigel Bertrams aan te trekken. De 28-jarige keeper komt over van FC Groningen, waar Bertrams reserve was achter Sergio Padt. De oud-speler van PSV, Willem II, NAC Breda, De Graafschap, MVV en de Deense club FC Nordsjaelland ondertekent in Zwolle een contract tot het einde van het seizoen, met een optie op nog een jaar. Dat liet technisch manager Mike Willems weten.
PEC Zwolle moest zaterdag afscheid nemen van Zetterer, de eerste keus onder de lat. De Duitser werd gehuurd van Werder Bremen, dat gebruikmaakt van de clausule om de doelman tegen een vergoeding eerder terug te halen.
"Het voelt wat apart om midden in het seizoen te vertrekken", zei de 25-jarige Zetterer. "Mijn tijd in Zwolle is goed geweest voor mijn ontwikkeling als speler en persoon."
Met reservekeeper Xavier Mous in plaats van Zetterer onder de lat speelde PEC Zwolle zaterdag met 3-3 gelijk bij FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
7 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
14 uur geleden