PEC Zwolle haalt doelman Bertrams als vervanger Zetterer
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het vertrek van doelman Michael Zetterer opgevangen door Nigel Bertrams aan te trekken. De 28-jarige keeper komt over van FC Groningen, waar Bertrams reserve was achter Sergio Padt. De oud-speler van PSV, Willem II, NAC Breda, De Graafschap, MVV en de Deense club FC Nordsjaelland ondertekent in Zwolle een contract tot het einde van het seizoen, met een optie op nog een jaar. Dat liet technisch manager Mike Willems weten.
PEC Zwolle moest zaterdag afscheid nemen van Zetterer, de eerste keus onder de lat. De Duitser werd gehuurd van Werder Bremen, dat gebruikmaakt van de clausule om de doelman tegen een vergoeding eerder terug te halen.
"Het voelt wat apart om midden in het seizoen te vertrekken", zei de 25-jarige Zetterer. "Mijn tijd in Zwolle is goed geweest voor mijn ontwikkeling als speler en persoon."
Met reservekeeper Xavier Mous in plaats van Zetterer onder de lat speelde PEC Zwolle zaterdag met 3-3 gelijk bij FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
1 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
3 uur geleden