Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle geeft voorsprong weg bij FC Groningen

PEC Zwolle geeft voorsprong weg bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - PEC Zwolle heeft opnieuw niet kunnen winnen onder leiding van de nieuwe trainer Dick Schreuder. De in degradatiegevaar verkerende formatie speelde gelijk in de uitwedstrijd bij FC Groningen, 1-1. Pas in de 75e minuut gaven de Zwollenaren hun voorsprong uit handen.

Het was wel het tweede opeenvolgende gelijkspel van PEC, na de 0-0 tegen RKC Waalwijk. De club won tot nu toe eenmaal in de Eredivisie, thuis van Heracles Almelo. Schreuder was begonnen met een nederlaag tegen Feyenoord.

Mees de Wit zette PEC Zwolle op voorsprong. Hij deed dat na iets minder dan een kwartier, met een fraai schot van afstand. Vlak voor rust had de nummer laatst van de Eredivisie verder uit kunnen lopen. Gervane Kastaneer kon van dichtbij inkoppen, maar zag doelman Peter Leeuwenburgh redden.

Gelijkspel

Een kwartier voor het einde werd het gelijk. Thomas van den Belt werkte, zwaar gehinderd, de bal na een hoekschop achter zijn eigen doelman.

FC Groningen staat voorlopig op de twaalfde plaats.

Meer uit Sport

Fitte Sinner verliest slechts vier games in eerste ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.

10 uur geleden
Vitesse in hoger beroep tegen intrekken proflicentie

ARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.

11 uur geleden
Volleybalsters als groepswinnaar naar achtste finales van WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).

13 uur geleden
Brit Turner blijft Philipsen voor in vierde etappe Vuelta

VOIRON (ANP) - Ben Turner heeft de vierde etappe van de Vuelta gewonnen. De Brit van Ineos-Grenadiers was na 206,7 kilometer in de Franse finishplaats Voiron de beste in de massasprint. Hij bleef de Belgen Jasper Philipsen en Edward Planckaert, beiden van Alpecin-Deceuninck, voor.

14 uur geleden
Formule 1-team Cadillac rijdt vanaf 2026 met Bottas en Pérez

LONDON (ANP/RTR) - Het nieuwe Amerikaanse Formule 1-team Cadillac heeft de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez aangekondigd als rijders voor komend seizoen. Cadillac maakt dan als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.

17 uur geleden
Venus Williams verliest direct bij rentree op haar 25e US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams is bij haar 25e deelname aan het hoofdtoernooi van de US Open in de eerste ronde uitgeschakeld. De als elfde geplaatste Tsjechische Karolina Muchova was in drie sets te sterk voor de 45-jarige tweevoudig winnares, die na een jaar afwezigheid haar rentree vierde op het laatste grandslamtoernooi van het jaar: 6-3 2-6 6-1.

21 uur geleden
Alcaraz begint met overtuigende zege en nieuw kapsel aan US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - De Spanjaard Carlos Alcaraz is met een overtuigende overwinning begonnen aan de US Open. Met een nieuw en kortgeschoren kapsel won de nummer 2 van de plaatsingslijst in drie sets van de ongeplaatste Amerikaan Reilly Opelka: 6-4 7-5 6-4.

22 uur geleden