Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle en Willem II komen niet tot scoren

PEC Zwolle en Willem II komen niet tot scoren

ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Willem II heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwam niet tot scoren in de hoofdstad van Overijssel

PEC Zwolle en Willem II hebben slechts een van de eerste zes competitieduels gewonnen. De thuisploeg had voor rust het betere van het spel, zonder tot heel veel uitgespeelde kansen te komen. Na de hervatting was het spel meer in evenwicht.

PEC Zwolle beleefde de afgelopen weken een lastige competitiestart met zware wedstrijden tegen PSV (0-3), Feyenoord (0-2), AZ (1-1) en Sparta (4-0). De formatie stelde woensdag in de uitwedstrijd tegen RKC teleur (1-1).

Paal

Willem II, de nummer vijf van het afgebroken seizoen in de eredivisie, won tot dusver alleen van Heracles Almelo (4-0). Vangelis Pavlidis, de aanvaller van de club uit Tillburg, schoot in de slotfase op de paal.

Jan-Arie van der Heijden dacht Willem II net voor het laatste fluitsignaal aan een zege te helpen. Maar zijn treffer werd afgekeurd omdat zijn ploeggenoot Sebastian Holmén buitenspel stond. PEC Zwolle speelde de laatste vijf minuten met tien man na een tweede gele kaart voor Mustafa Saymak.

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

1 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

12 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden