Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle en Willem II komen niet tot scoren

PEC Zwolle en Willem II komen niet tot scoren

ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Willem II heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen kwam niet tot scoren in de hoofdstad van Overijssel

PEC Zwolle en Willem II hebben slechts een van de eerste zes competitieduels gewonnen. De thuisploeg had voor rust het betere van het spel, zonder tot heel veel uitgespeelde kansen te komen. Na de hervatting was het spel meer in evenwicht.

PEC Zwolle beleefde de afgelopen weken een lastige competitiestart met zware wedstrijden tegen PSV (0-3), Feyenoord (0-2), AZ (1-1) en Sparta (4-0). De formatie stelde woensdag in de uitwedstrijd tegen RKC teleur (1-1).

Paal

Willem II, de nummer vijf van het afgebroken seizoen in de eredivisie, won tot dusver alleen van Heracles Almelo (4-0). Vangelis Pavlidis, de aanvaller van de club uit Tillburg, schoot in de slotfase op de paal.

Jan-Arie van der Heijden dacht Willem II net voor het laatste fluitsignaal aan een zege te helpen. Maar zijn treffer werd afgekeurd omdat zijn ploeggenoot Sebastian Holmén buitenspel stond. PEC Zwolle speelde de laatste vijf minuten met tien man na een tweede gele kaart voor Mustafa Saymak.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

6 minuten geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

3 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

5 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden