PEC Zwolle boekt tegen De Graafschap tweede zege van seizoen
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft De Graafschap verslagen. De nummer laatst van de Eredivisie deed dat tegen de Doetinchemse nummer 3 van de eerste divisie in de eerste ronde van de KNVB-beker. In Zwolle werd het 4-1 voor de thuisclub.
Yuta Nakayama opende vlak voor rust de score. Kort na rust werd het 2-0 dankzij Luka Adzic. Na de hervatting was Dean Huiberts goed voor de derde treffer. Joey Konings scoorde vervolgens voor De Graafschap. Leandro Fernandes bepaalde de eindstand op 4-1.
PEC Zwolle boekte het afgelopen weekeinde pas de eerste zege van het seizoen in de Eredivisie door thuis te winnen van Heracles Almelo (1-0).
Heracles overleefde de eerste bekerronde eveneens, met wat moeite. In Hendrik-Ido-Ambacht werd het bij ASWH uit de tweede divisie 1-3. Na 86 minuten was het echter nog 1-1, waarna de amateur Peter Verhoeve in eigen doel schoot. Rai Vloet vergrootte vervolgens de voorsprong van de Eredivisieclub.
Heracles was ook door Vloet op voorsprong gekomen. Luuk Admiraal maakte gelijk voor de thuisclub.
Volendam, koploper in de eerste divisie, verloor thuis van Emmen (0-3). Rui Mendes (2) en Jasin-Amin Assehnoun maakten de doelpunten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
12 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
20 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
21 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
22 uur geleden