Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC Zwolle blijft favoriet in titelstrijd na zege bij Willem II

PEC Zwolle blijft favoriet in titelstrijd na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - PEC Zwolle blijft vooralsnog de favoriet in de strijd om de titel in de Keuken Kampioen Divisie. De formatie van trainer Dick Schreuder gaf ook vrijdag de achtervolgers niet de gelegenheid dichterbij te komen. Bij Willem II zegevierde de koploper met 2-3.

Heracles Almelo won van Jong AZ, 2-0. Ismail Azzaoui opende al na 4 minuten de score voor de nummer 2 van de ranglijst, die 3 punten achterstand heeft op PEC Zwolle. In extra tijd zorgde Rigino Cicilia voor 2-0. De wedstrijd in Almelo begon ongeveer drie kwartier later, omdat er sneeuw van het veld moest worden geruimd.

Vorige week had PEC Zwolle nog met een recordscore gewonnen van FC Den Bosch, 13-0. Overigens leed Den Bosch opnieuw een forse nederlaag, ook zonder de inmiddels weggestuurde trainer Jack de Gier. VVV-Venlo versloeg de Brabanders met 4-0.

Na kwartier op voorsprong

Na iets minder dan een kwartier zette Haris Medunjanin PEC Zwolle op voorsprong. Hij schoot in na te zijn aangespeeld door Ryan Thomas. De Griekse spits Apostolos Vellios zorgde voor de 0-2, na door Davy van den Berg de diepte te zijn ingestuurd.

Erik Schouten maakte het niet veel later weer spannend, door in te koppen na een hoekschop van Matthias Verreth. Dat gebeurde na een half uur. Ruim 10 minuten voor het einde zorgde Medunjanin voor 1-3. Michael de Leeuw maakte daarna nog een doelpunt voor de Tilburgers.

Derde periode

PEC Zwolle en NAC Breda hebben vooralsnog de eerste plaats in de strijd om de derde periode overgenomen van Almere City FC, dat niet kon spelen omdat het duel met Jong FC Utrecht werd afgelast. NAC won ruim van MVV Maastricht, 4-1. De IJslander Elías Már Ómarsson scoorde drie keer. De Zwollenaren zijn al in het bezit van een periodetitel.

Almere is alsnog winnaar van de derde periode als het de inhaalwedstrijd tegen Jong FC Utrecht wint.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

1 uur geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

2 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

3 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

4 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

4 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

16 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

17 uur geleden