PEC-voetballer Reijnen stopt ermee
ZWOLLE (ANP) - Etiënne Reijnen heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt PEC Zwolle, de club waar de 33-jarige verdediger in het seizoen 2005-2006 zijn debuut maakte. Reijnen kwam in twee periodes tot een totaal van 144 officiële duels voor de Zwolse club, die bij zijn debuut nog FC Zwolle heette.
Reijnen stapte in januari 2011 over naar AZ, waar hij 3,5 jaar speelde. Na dienstverbanden bij SC Cambuur, FC Groningen en het Israëlische Maccabi Haifa keerde hij vorige zomer terug in Zwolle. Door een enkelblessure bleef zijn inzet in dit voortijdig afgebroken seizoen beperkt tot vier optredens.
"Ik heb een hele fijne periode gehad als voetballer in Zwolle", keek Reijnen terug. "Niet voor niets ben ik vorige zomer teruggekeerd bij deze club. Mijn meeste wedstrijden voor Zwolle heb ik in de Jupiler League gespeeld. Het was daarom ook extra speciaal om ook met deze club in de eredivisie gevoetbald te mogen hebben." Reijnen zal toetreden tot het scoutingsteam van de Zwolse eredivisionist.
Eerder werd al bekend dat Zwolle niet verdergaat met Rick Dekker, Lennart Thy, Jarni Koorman en de afgelopen seizoen aan RKC Waalwijk verhuurde Stanley Elbers. Ook neemt PEC Zwolle afscheid van huurlingen Rico Strieder, die terugkeert naar FC Utrecht, en Dennis Johnsen, die weer naar Ajax gaat.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Excelsior heeft de openingswedstrijd van de Eredivisie gewonnen en daarmee de eerste drie punten van het seizoen gepakt. Op bezoek bij het gepromoveerde SC Cambuur in Leeuwarden wonnen de Rotterdammers met 4-0.
31 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het Eredivisieseizoen is vrijdagavond begonnen in het uitverkochte Kooi Stadion van SC Cambuur in Leeuwarden. Het gepromoveerde Cambuur ontvangt Excelsior in het twee jaar geleden geopende stadion.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het is nog onduidelijk of de kwalificatiewedstrijden van Oranje voor het WK voetbal voor vrouwen van 2027 in oktober doorgaan nu de UEFA een boycot heeft afgekondigd van FIFA-competities. Voor het elftal van bondscoach Arjan Veurink staat op 9 en 13 oktober een dubbele ontmoeting met Hongarije op het programma. Volgens de KNVB onderzoekt de UEFA de komende tijd of de duels door zullen gaan.
5 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De Engelse voetbalster Lucy Bronze (34) steunt een jaar voor het WK voetbal in Brazilië een boycot van Europese speelsters van FIFA-competities. Daarmee schaart de speelster van Chelsea zich achter het verzet van de UEFA tegen FIFA-voorzitter Gianni Infantino. "Ik denk dat Europese speelsters zullen vasthouden aan hun overtuigingen. En aan wat het beste is voor onze sport. Als dat betekent dat we sommige competities moeten boycotten, dan moet dat gebeuren", aldus Bronze in aanloop van een oefenduel met Chelsea in Nieuw-Zeeland tegen Auckland.
6 uur geledenOSLO (ANP/AFP) - De Noorse voetbalbond (NFF) wil dat Gianni Infantino terugtreedt als voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft voorzitter Lise Klaveness, al jaren een van de felste critici van de FIFA-baas, gezegd na een bijeenkomst van de verschillende partijen uit het Noorse voetbal.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz wil nog niet over Kodai Sano praten omdat de transfer volgens hem nog niet afgehandeld is. "Het is nog niet helemaal rond. Zolang hij niet mijn speler is, praat ik niet over hem", zei Peter Bosz in aanloop naar de eerste wedstrijd van PSV zaterdag thuis tegen Fortuna Sittard.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel beschouwt het als "een eer" dat hij de nieuwe bondscoach van België is. Dat heeft de oud-international van Oranje gezegd bij zijn presentatie bij de Belgische voetbalbond. "Ik ben heel erg blij dat ik hier zit. Deze uitdaging past bij mij", zei de 49-jarige Van Bommel. "Dit is een baan die iedereen wil. Ik heb er ook niet over getwijfeld."
10 uur geleden