Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC verslaat Heerenveen in eerste duel na ontslag coach Stegeman

PEC verslaat Heerenveen in eerste duel na ontslag coach Stegeman

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het eerste duel na het ontslag van trainer John Stegeman gewonnen. De club rekende in eigen stadion na rust af met sc Heerenveen: 4-1.

Mitchell van Bergen schoot Heerenveen nog wel op voorsprong. Maar na rust scoorden Virgil Misidjan, Thomas Buitink, Bram van Polen en Eliano Reijnders voor PEC Zwolle. Heerenveen beleefde een slechte generale repetitie voor de halve finale van het bekertoernooi van komende woensdag tegen Ajax in het Abe Lenstra-stadion. De Friese club was in de eerste helft nog de bovenliggende partij. Henk Veerman schoot toen ook op de paal.

PEC Zwolle steeg naar de twaalfde plaats en heeft nog maar 4 punten minder dan het als tiende geklasseerde Heerenveen. PEC Zwolle stond onder leiding van Leeroy Echteld, die onder de afgelopen zaterdag ontslagen Stegeman als assistent werkte. Als het aan de leiding van de club uit Overijssel ligt, maakt Echteld snel plaats voor Bert Konterman die het seizoen moet afmaken.

Art Langeler zou Stegeman in de zomer definitief moeten vervangen. Langeler werkt nu nog bij de KNVB als directeur voetbalontwikkeling. Langeler was al eerder hoofdtrainer van PEC Zwolle. In 2012 promoveerde hij met de club naar de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

11 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

1 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

18 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden