Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC verslaat Heerenveen in eerste duel na ontslag coach Stegeman

PEC verslaat Heerenveen in eerste duel na ontslag coach Stegeman

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het eerste duel na het ontslag van trainer John Stegeman gewonnen. De club rekende in eigen stadion na rust af met sc Heerenveen: 4-1.

Mitchell van Bergen schoot Heerenveen nog wel op voorsprong. Maar na rust scoorden Virgil Misidjan, Thomas Buitink, Bram van Polen en Eliano Reijnders voor PEC Zwolle. Heerenveen beleefde een slechte generale repetitie voor de halve finale van het bekertoernooi van komende woensdag tegen Ajax in het Abe Lenstra-stadion. De Friese club was in de eerste helft nog de bovenliggende partij. Henk Veerman schoot toen ook op de paal.

PEC Zwolle steeg naar de twaalfde plaats en heeft nog maar 4 punten minder dan het als tiende geklasseerde Heerenveen. PEC Zwolle stond onder leiding van Leeroy Echteld, die onder de afgelopen zaterdag ontslagen Stegeman als assistent werkte. Als het aan de leiding van de club uit Overijssel ligt, maakt Echteld snel plaats voor Bert Konterman die het seizoen moet afmaken.

Art Langeler zou Stegeman in de zomer definitief moeten vervangen. Langeler werkt nu nog bij de KNVB als directeur voetbalontwikkeling. Langeler was al eerder hoofdtrainer van PEC Zwolle. In 2012 promoveerde hij met de club naar de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden