Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC vergroot met hattrick van Ghoochannejhad problemen Willem II

PEC vergroot met hattrick van Ghoochannejhad problemen Willem II

TILBURG (ANP) - Willem II komt maar niet weg van de onderste plaatsten van de Eredivisie. De club uit Tilburg verloor ook de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (1-3). Invaller Reza Ghoochannejhad was de grote man bij de bezoekers. De aanvaller uit Iran scoorde driemaal.

Willem II is na de nederlaag de nummer voorlaatst van de ranglijst. Alleen FC Emmen staat er nog slechter voor. Die ploeg gaat zaterdag op bezoek bij ADO dat in punten gelijkstaat met Willem II, de nummer 5 van het vorige afgebroken seizoen van de Eredivisie.

Kwasi Wriedt schoot Willem II al na 10 minuten op voorsprong. De Ghanees maakte zijn vierde treffer in acht duels in de Eredivisie. Wriedt kreeg in blessuretijd van de eerste helft ook een rode kaart van scheidsrechter Sander van der Eijk. Hij speelde eerst de bal maar landde vervolgens hard, maar ogenschijnlijk onbedoeld, op een enkel van Mike van Duinen. De spits van PEC Zwolle kon niet meer verder en moest zich direct laten vervangen.

Met een man minder verloor Willem II de controle over de wedstrijd. Ghoochannejhad scoorde tweemaal binnen 18 minuten en completeerde zijn hattrick met een makkelijk toegekende strafschop.

Meer uit Voetbal

Zechiël sluit aan bij Jong Oranje voor belangrijk duel met Noren

ZEIST (ANP) - Gjivai Zechiël heeft donderdag in Zeist tijdelijk de overstap gemaakt van het Nederlands elftal naar Jong Oranje. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB.

2 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van voormalig directeur Mansvelder

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft "in goed overleg" de samenwerking met algemeen directeur Ben Mansvelder (38) beëindigd. Dat meldt de Arnhemse club op de eigen website.

3 uur geleden
FIFA-baas Infantino: cultuur van dialoog is nodig

DEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.

5 uur geleden
Franse bondscoach Zidane ziet Konaté geblesseerd afhaken

CLAIREFONTAINE-EN-YVELINES (ANP/AFP) - Bondscoach Zinedine Zidane van Frankrijk moet het vrijdagavond in het Nations League-duel met Turkije zonder Ibrahima Konaté stellen. De 27-jarige verdediger van Real Madrid heeft last van een knieblessure. De 20-jarige Leny Yoro van Manchester United is opgeroepen als vervanger.

5 uur geleden
Xavi zet Zechiël, Taylor en Timber tegen Duitsland op tribune

AMSTERDAM (ANP) - Gjivai Zechiël maakt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League nog niet zijn debuut voor het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de 22-jarige middenvelder van Feyenoord buiten zijn wedstrijdselectie te laten. Datzelfde geldt voor verdediger Jurriën Timber en middenvelder Kenneth Taylor. Dat blijkt uit de donderdagochtend door de UEFA vrijgegeven lijst.

7 uur geleden
Klopp: Nederland ideale tegenstander voor debuut bij Duitsland

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.

19 uur geleden
Ronaldo mikt op duizendste doelpunt in shirt van Portugal

OEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.

20 uur geleden