Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC vergroot met hattrick van Ghoochannejhad problemen Willem II

PEC vergroot met hattrick van Ghoochannejhad problemen Willem II

TILBURG (ANP) - Willem II komt maar niet weg van de onderste plaatsten van de Eredivisie. De club uit Tilburg verloor ook de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (1-3). Invaller Reza Ghoochannejhad was de grote man bij de bezoekers. De aanvaller uit Iran scoorde driemaal.

Willem II is na de nederlaag de nummer voorlaatst van de ranglijst. Alleen FC Emmen staat er nog slechter voor. Die ploeg gaat zaterdag op bezoek bij ADO dat in punten gelijkstaat met Willem II, de nummer 5 van het vorige afgebroken seizoen van de Eredivisie.

Kwasi Wriedt schoot Willem II al na 10 minuten op voorsprong. De Ghanees maakte zijn vierde treffer in acht duels in de Eredivisie. Wriedt kreeg in blessuretijd van de eerste helft ook een rode kaart van scheidsrechter Sander van der Eijk. Hij speelde eerst de bal maar landde vervolgens hard, maar ogenschijnlijk onbedoeld, op een enkel van Mike van Duinen. De spits van PEC Zwolle kon niet meer verder en moest zich direct laten vervangen.

Met een man minder verloor Willem II de controle over de wedstrijd. Ghoochannejhad scoorde tweemaal binnen 18 minuten en completeerde zijn hattrick met een makkelijk toegekende strafschop.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen speelt in tegenvallend duel gelijk tegen Telstar

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is er in de Eredivisie opnieuw niet in geslaagd te winnen. De Friezen speelden voor eigen publiek gelijk tegen Telstar: 0-0. Heerenveen won dit seizoen pas één keer, ruim een maand geleden op de eerste speeldag tegen FC Twente (1-0).

1 uur geleden
Dumfries verwacht dat Oranje onder Xavi aantrekkelijk gaat spelen

MADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag tegen het ANP op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.

5 uur geleden
Borussia Mönchengladbach ontslaat trainer na drie nederlagen

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.

7 uur geleden
Spits AS Monaco biedt excuses aan na maken moordgebaar naar fans

MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.

8 uur geleden
NEC-coach Schreuder schrikt van niveau van zijn ploeg bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.

8 uur geleden
GVVV ontslaat oud-spits Van Beukering na wangedrag

VEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.

9 uur geleden
Real Madrid soepel langs Rayo Vallecano: 4-1

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.

18 uur geleden