PEC vanwege coronagevallen niet naar Duitsland voor oefenduel
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle reist donderdag vanwege een aantal coronagevallen in de selectie niet af naar Duitsland voor de oefenwedstrijd tegen Hannover 96. De nummer 18 van de Eredivisie bereidt zich in eigen land voor op de tweede seizoenshelft.
"Binnen de selectie zijn de afgelopen dagen enkele positieve gevallen aan het licht gekomen. Daarom is besloten af te zien van de oefenwedstrijd in Duitsland en de voorbereiding op de herstart van de competitie in eigen land voort te zetten", aldus PEC.
De club uit Zwolle hervat de competitie op vrijdag 14 januari met een thuiswedstrijd tegen Willem II. PEC heeft na achttien duels pas 6 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
6 minuten geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
2 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
18 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
19 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
19 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
23 uur geleden