Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PEC beloont Bajselmani met eerste profcontract

PEC beloont Bajselmani met eerste profcontract

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft Destan Bajselmani beloond met een tweejarig contract. De 21-jarige verdediger maakte afgelopen seizoen zijn debuut in het eerste elftal, maar hij was nog niet in het bezit van een profcontract.

"Vorig seizoen mocht ik voor het eerst spelen voor PEC Zwolle en dat voelde als een droom die uitkwam. Dat ik nu zelfs mijn allereerste contract mag tekenen, voelt misschien nog wel bijzonderder", aldus Balselmani. "Ik ben ontzettend blij met de kans die mij geboden wordt en kan niet wachten om aan het nieuwe seizoen te beginnen."

Bajselmani, die in de jeugd ook voor FC Twente speelde, debuteerde in oktober van vorig jaar in het uitduel met sc Heerenveen. Hij verving toen de geblesseerde Gustavo Hamer.

Meer uit Voetbal

Messi krijgt met González weer Argentijnse trainer in Miami

MIAMI (ANP) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi heeft opnieuw een landgenoot als trainer gekregen bij Inter Miami. De club uit Florida stelde de 52-jarige Kily González aan als vervanger van de in april opgestapte Javier Mascherano. Interim-trainer Guillermo Hoyos blijft verantwoordelijk voor het elftal tot González de benodigde werkvergunningen heeft.

10 minuten geleden
FC Barcelona aan kop na overwinning op Athletic Club

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.

9 uur geleden
Winnend Ajax geeft ook in de Conference League veel kansen weg

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).

10 uur geleden
Ajax verslaat Sion en staat in hoofdtoernooi Conference League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax staat in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club won ook de thuiswedstrijd tegen FC Sion (5-3), na een zege vorige week in Zwitserland (2-4).

10 uur geleden
FC Twente na verlenging naar hoofdtoernooi Conference League

BAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles strikt Kroatische verdediger Jukić

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Tino Jukić aan de selectie toegevoegd. De 24-jarige Kroatische centrale verdediger komt over van NK Lokomotiva, dat in Kroatië op het hoogste niveau speelt.

12 uur geleden
Feyenoord ontvangt Inter, Como, Porto en Leipzig in CL

MONACO (ANP) - Feyenoord speelt in de competitiefase van de Champions League thuis tegen Inter, Como, FC Porto en Leipzig. De Rotterdammers gaan op bezoek bij FC Barcelona, Betis Sevilla, Galatasaray en Viking. Dat heeft de loting in Monaco uitgewezen.

13 uur geleden