PEC beloont Bajselmani met eerste profcontract
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft Destan Bajselmani beloond met een tweejarig contract. De 21-jarige verdediger maakte afgelopen seizoen zijn debuut in het eerste elftal, maar hij was nog niet in het bezit van een profcontract.
"Vorig seizoen mocht ik voor het eerst spelen voor PEC Zwolle en dat voelde als een droom die uitkwam. Dat ik nu zelfs mijn allereerste contract mag tekenen, voelt misschien nog wel bijzonderder", aldus Balselmani. "Ik ben ontzettend blij met de kans die mij geboden wordt en kan niet wachten om aan het nieuwe seizoen te beginnen."
Bajselmani, die in de jeugd ook voor FC Twente speelde, debuteerde in oktober van vorig jaar in het uitduel met sc Heerenveen. Hij verving toen de geblesseerde Gustavo Hamer.
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse voetballer Nicolás Otamendi is gestopt als international. De 38-jarige verdediger was actief op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, waar hij met zijn land de finale verloor van Spanje. Hij won vier jaar geleden de wereldtitel met Argentinië in Qatar.
14 minuten geledenMIAMI (ANP) - Curaçao is in de groepsfase van de Concacaf Nations League gekoppeld aan onder meer Haïti. Dat is het resultaat van de loting in Miami. Beide landen waren deze zomer actief op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Suriname zit in een poule zonder WK-gangers.
1 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Steven Berghuis sprak van een "goede eerste stap" na de gewonnen uitwedstrijd bij FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League (1-4). Het duel in Servië was de eerste officiële wedstrijd onder de nieuwe trainer Míchel.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
11 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
13 uur geleden