Pearson nieuwe trainer Watford
WATFORD (ANP) - De Engelsman Nigel Pearson is de nieuwe trainer van Watford. De 56-jarige Brit ondertekende een contract tot het einde van dit seizoen bij de hekkensluiter van de Premier League. Hij begint na het weekeinde met zijn werkzaamheden. Watford, de club van de Nederlandse verdediger Daryl Janmaat, staat zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace nog onder leiding van interim-coach Hayden Mullins.
Watford heeft dringend behoefte aan punten. De clubleiding besloot afgelopen zondag de Spaanse coach Quique Sánchez Flores te ontslaan wegens de slechte resultaten. Daarna ging de midweekse uitwedstrijd tegen Leicester City verloren (2-0). Eerder dit seizoen moest ook al coach Javi Gracia vertrekken bij Watford.
Pearson was eerder in zijn vaderland als trainer werkzaam bij onder meer Newcastle United, Leicester City en Hull City. Bij zijn laatste club, OH Leuven in België, werd hij in februari 2019 na een dienstverband van ongeveer anderhalf jaar ontslagen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.
1 uur geledenNYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.
3 uur geleden