Pearson nieuwe trainer Watford
WATFORD (ANP) - De Engelsman Nigel Pearson is de nieuwe trainer van Watford. De 56-jarige Brit ondertekende een contract tot het einde van dit seizoen bij de hekkensluiter van de Premier League. Hij begint na het weekeinde met zijn werkzaamheden. Watford, de club van de Nederlandse verdediger Daryl Janmaat, staat zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace nog onder leiding van interim-coach Hayden Mullins.
Watford heeft dringend behoefte aan punten. De clubleiding besloot afgelopen zondag de Spaanse coach Quique Sánchez Flores te ontslaan wegens de slechte resultaten. Daarna ging de midweekse uitwedstrijd tegen Leicester City verloren (2-0). Eerder dit seizoen moest ook al coach Javi Gracia vertrekken bij Watford.
Pearson was eerder in zijn vaderland als trainer werkzaam bij onder meer Newcastle United, Leicester City en Hull City. Bij zijn laatste club, OH Leuven in België, werd hij in februari 2019 na een dienstverband van ongeveer anderhalf jaar ontslagen.
Meer uit Voetbal
PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
33 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
8 uur geleden