Pavlidis en Limnios trefzeker voor Griekenland
VOLOS (ANP) - Vangelis Pavlidis en Dimitrios Limnios hebben Griekenland in de Nations League aan een overtuigende overwinning op Cyprus geholpen: 3-0. De spits van AZ en de door FC Twente gehuurde aanvaller waren beiden trefzeker in Volos.
Pavlidis maakte er in de twintigste minuut 2-0 van en Limnios bepaalde kort na rust met een hard schot van afstand de eindstand.
Griekenland komt uit in de C-divisie van de Nations League. De Grieken hebben na drie speelronden 9 punten.
Tadic
In de B-divisie wist Ajax-aanvoerder Dusan Tadic met Servië met 1-0 te winnen bij Zweden. Luka Jovic maakte in de blessuretijd van de eerste helft het winnende doelpunt. Tadic deed de hele wedstrijd mee bij de bezoekers.
In dezelfde poule eindigde het duel tussen Noorwegen en Slovenië doelpuntloos. Bij de Noren deed Erling Haaland de hele wedstrijd mee, maar ook hij wist het verschil niet te maken. De Slovenen speelden het laatste half uur met een tiental na een rode kaart voor Miha Blazic, die de doorgebroken Haaland naar de grond werkte.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden