Pavlidis en Limnios trefzeker voor Griekenland
VOLOS (ANP) - Vangelis Pavlidis en Dimitrios Limnios hebben Griekenland in de Nations League aan een overtuigende overwinning op Cyprus geholpen: 3-0. De spits van AZ en de door FC Twente gehuurde aanvaller waren beiden trefzeker in Volos.
Pavlidis maakte er in de twintigste minuut 2-0 van en Limnios bepaalde kort na rust met een hard schot van afstand de eindstand.
Griekenland komt uit in de C-divisie van de Nations League. De Grieken hebben na drie speelronden 9 punten.
Tadic
In de B-divisie wist Ajax-aanvoerder Dusan Tadic met Servië met 1-0 te winnen bij Zweden. Luka Jovic maakte in de blessuretijd van de eerste helft het winnende doelpunt. Tadic deed de hele wedstrijd mee bij de bezoekers.
In dezelfde poule eindigde het duel tussen Noorwegen en Slovenië doelpuntloos. Bij de Noren deed Erling Haaland de hele wedstrijd mee, maar ook hij wist het verschil niet te maken. De Slovenen speelden het laatste half uur met een tiental na een rode kaart voor Miha Blazic, die de doorgebroken Haaland naar de grond werkte.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
15 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
54 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
2 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geleden