Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pavlidis en invaller De Wit helpen AZ langs Almere City FC

Pavlidis en invaller De Wit helpen AZ langs Almere City FC

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft nieuw puntenverlies in de Eredivisie voorkomen. De Alkmaarders versloegen Almere City FC, dat de derde achtereenvolgende nederlaag leed. Het werd 4-1. AZ staat nu weer derde met 12 punten achterstand op koploper PSV, dat volgende week zondag de tegenstander is.

Invaller Dani de Wit, die dit seizoen lange tijd een vaste basisspeler was, maakte halverwege de tweede helft de belangrijke 2-1. Eerst wist de voormalig jeugdinternational de bal net niet in het doel te glijden. Toen Alexandre Penetra de bal daarna weer richting doel schoot, had De Wit met een hakje wel succes. De Wit vierde zijn treffer uitbundig en hield ook even zijn handen achter zijn oren. Hij wilde van de fans graag horen wie had gescoord.

De Noor David Møller Wolfe stelde de zege voor het elftal van Pascal Jansen in de 80e minuut helemaal veilig. In blessuretijd zorgde Vangelis Pavlidis met een fraai geplaatst schot voor de 4-1. De Griekse topscorer had in de 7e minuut de score ook al geopend en staat nu op achttien doelpunten in de Eredivisie. Pavlidis deelt daarmee de eerste plaats op de topscorerslijst van de Eredivisie met Feyenoorder Santiago Giménez.

Meer uit Voetbal

Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

10 minuten geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

27 minuten geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

1 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

12 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

15 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

15 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

17 uur geleden