
Pavard reist af naar Lissabon in de hoop op rentree bij Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Benjamin Pavard is donderdag afgereisd naar Lissabon in de hoop nog in actie te komen voor Bayern München tijdens het eindtoernooi van de Champions League. De Franse verdediger liep twee weken geleden tijdens de eerste groepstraining na een korte pauze een voetblessure op.
De 24-jarige Pavard miste daardoor zaterdag het duel met Chelsea, dat met 4-1 eenvoudig werd gewonnen. Bayern neemt het vrijdag op tegen FC Barcelona, dat zaterdag Napoli uitschakelde. Ook dat duel moet Pavard missen.
Mocht Bayern zich ten koste van FC Barcelona plaatsen voor de halve finales, dan behoort een rentree tot de mogelijkheden. "We zullen het van dag tot dag bekijken. Mogelijk dat hij tijdens het toernooi alsnog kan instromen. We zullen er alles aan doen", liet trainer Hansi Flick eerder optekenen.
Pavard werd tegen Chelsea vervangen door Joshua Kimmich.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.
43 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Roos Kwakkenbos wordt een van de assistent-trainers van Arjan Veurink, de nieuwe bondscoach van de Nederlandse voetbalsters. De drievoudig international is nu nog bondscoach van Oranje onder 19.
6 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De UEFA rekent op het komende EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland op een bezoekersrecord. De Europese voetbalbond meldt dat 570.000 van de 673.000 beschikbare toegangskaarten zijn verkocht. Het recordaantal bezoekers staat op 574.875, tijdens het EK van 2022 in Engeland.
6 uur geledenBOEKAREST (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal onder 19 hebben voor het eerst de finale van het EK bereikt. De ploeg van bondscoach Peter van der Veen versloeg in de halve finale in Boekarest gastland Roemenië met 3-1. In de finale donderdag in Boekarest wacht Spanje, dat na verlenging met 6-5 won van Duitsland.
18 uur geleden