Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pattinama-Kerkhove (32) stopt met tennissen

Pattinama-Kerkhove (32) stopt met tennissen

DEN HAAG (ANP) - Lesley Pattinama-Kerkhove stopt per direct met tennissen. De 32-jarige Zeeuwse speelde woensdag op een ITF-toernooi in Den Haag haar laatste wedstrijd, schrijft ze op Instagram. "Het is goed zo. Ik ben enorm dankbaar dat ik dit heb mogen doen in mijn leven", aldus de nummer 284 van de wereld.

"Meer dan twintig jaar was tennis mijn leven, waarvan vijftien jaar op professioneel niveau. Het was met ups en downs, maar met als hoogtepunten twee keer de tweede ronde Wimbledon. Daar heb ik op Court 1 mogen staan", zegt Pattinama-Kerkhove over haar verloren driesetter in 2022 in Londen tegen de Poolse nummer 1 van de wereld Iga Swiatek. "En niet te vergeten dat ik mocht spelen voor mijn land in de Billie Jean King Cup", noemt ze nog een ander hoogtepunt.

Pattinama-Kerkhove verloor woensdag in de eerste ronde van het toernooi in eigen land van de Georgische Ekaterine Gorgodze: 3-6 6-2 3-6.

Meer uit Sport

Nederland op Winterspelen nu op derde plaats in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.

3 uur geleden
Groenewoud verovert met titel massastart tiende Nederlandse goud

MILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.

3 uur geleden
Atleet Burnet loopt nationaal record op 60 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.

3 uur geleden
Nederland wint voor het eerst negen keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.

3 uur geleden
Bergsma zorgt met titel massastart voor negende goud op SpelenĀ 

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.

4 uur geleden
Groenewoud op Spelen net als Kerkhoff naar finale op massastart

MILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.

4 uur geleden
Schaatsster Kerkhoff op Spelen naar finale op massastart

MILAAN (ANP) - Bente Kerkhoff heeft bij haar debuut op de Olympische Spelen de finale van de massastart bereikt. De 24-jarige schaatsster eindigde als achtste in haar halve finale, waar een plek bij de beste acht nodig was om de eindstrijd te bereiken. De halve finale werd gewonnen door Ayano Sato uit Japan.

4 uur geleden