Patriots nemen na 24 seizoenen afscheid van succestrainer
FOXBOROUGH (ANP/RTR) - American footballteam New England Patriots neemt afscheid van coach Bill Belichick. Hij was 24 seizoenen trainer van de club en won maar liefst zes keer de Super Bowl met de Patriots. Hij is daarmee een van de meest succesvolle NFL-coaches ooit.
De 71-jarige Belichick beleeft momenteel zijn slechtste seizoen uit zijn carrière. De Patriots wonnen pas vier keer en gingen dertien keer onderuit. De Amerikaan voerde deze week al meerdere gesprekken met clubeigenaar Robert Kraft, maar dat leidde nergens toe. Belichick vertrekt en het is nog niet duidelijk of hij doorgaat binnen de sport.
Er is al maanden kritiek op Belichick en zijn team en er is al meerdere keren geroepen om een trainerswissel. Sinds het vertrek van quarterback Tom Brady in 2021 naar Tampa Bay Buccaneers gaat het bergafwaarts met de Patriots. Brady wordt gezien als de beste quarterback aller tijden.
Wie Belichick opvolgt, is niet bekend.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 minuut geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
29 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
40 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
6 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
19 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."
20 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."
21 uur geleden