Patiënt met coronavirus in Duitsland genezen
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Een van de zestien patiënten met het nieuwe coronavirus in Duitsland is genezen verklaard. De man mocht donderdag vertrekken uit een ziekenhuis in de deelstaat Beieren, omdat hij geen andere mensen meer kan besmetten.
Nog vijftien mensen met het virus in Duitsland liggen in het ziekenhuis. Dertien van hen liggen in Beieren en twee in Frankfurt. Ruim 140 mensen moeten in quarantaine blijven, omdat ze mogelijk besmet zijn. De meesten zijn teruggekeerd uit het Chinese Wuhan, waar de uitbraak begon.
Alle besmettingen in Beieren zijn begonnen bij een Chinese medewerker van Webasto, een bedrijf dat auto-onderdelen maakt.
Meer uit Buitenland
WELLINGTON (ANP/RTR) - Nieuw-Zeeland heeft geen besprekingen gevoerd met de Europese Unie over het worden van een "geassocieerd lid". Dat heeft een woordvoerder van de Nieuw-Zeelandse minister van Buitenlandse Zaken Winston Peters vrijdag laten weten.
11 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Een voormalig Syrische overheidsfunctionaris, die onder de afgezette president Bashar al-Assad leiding gaf aan de centrale gevangenis van Damascus, is door een Amerikaanse rechter veroordeeld tot 60 jaar gevangenisstraf. Hij werd schuldig bevonden aan foltering.
12 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse Revolutionaire Garde (IRG) heeft vrijdag bekendgemaakt dat het een Togolese olietanker in de Straat van Hormuz heeft aangevallen, aldus een verklaring van het Iraanse staatspersbureau IRNA.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Mogelijk hebben de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Venezolaanse collega Delcy Rodríguez volgende week een eerste informele ontmoeting. Dat schrijft Axios op basis van ingewijden.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten laten een Iraanse delegatie de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties bijwonen. In New York gaan daar volgende week wereldleiders spreken.
6 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz heeft achter gesloten deuren campagne gevoerd voor de aankomende verkiezingen in stadstaat Berlijn. Hij sprak ongeveer 150 partijgenoten toe in het hoofdkwartier van zijn christendemocraten.
7 uur geledenANKARA (ANP) - De Turkse president Recep Tayyip Erdogan is voornemens zich opnieuw te kandideren voor het presidentschap, aldus Turkse media op gezag van een hooggeplaatste adviseur van Erdogan.
8 uur geleden