Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Patiënt met coronavirus in Duitsland genezen

Patiënt met coronavirus in Duitsland genezen

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Een van de zestien patiënten met het nieuwe coronavirus in Duitsland is genezen verklaard. De man mocht donderdag vertrekken uit een ziekenhuis in de deelstaat Beieren, omdat hij geen andere mensen meer kan besmetten.

Nog vijftien mensen met het virus in Duitsland liggen in het ziekenhuis. Dertien van hen liggen in Beieren en twee in Frankfurt. Ruim 140 mensen moeten in quarantaine blijven, omdat ze mogelijk besmet zijn. De meesten zijn teruggekeerd uit het Chinese Wuhan, waar de uitbraak begon.

Alle besmettingen in Beieren zijn begonnen bij een Chinese medewerker van Webasto, een bedrijf dat auto-onderdelen maakt.

Meer uit Buitenland

Nepal meldt 823 vermisten na dodelijke overstromingen

KATHMANDU (ANP/AFP) - De Nepalese rampenbestrijdingsdienst heeft bekendgemaakt dat 823 mensen nog niet bereikbaar zijn, ruim 24 uur nadat een verwoestende overstroming door het grensgebied met Tibet raasde.

1 uur geleden
FT: Israël overweegt weren Britse diplomaten Gaza-hoofdkwartier

LONDEN (ANP) - Israël overweegt om Britse en mogelijk andere Europese functionarissen te weren uit het door de Verenigde Staten geleide coördinatiecentrum voor Gaza na de oorlog. Dit als vergelding voor de kritiek op het beleid van Benjamin Netanyahu in de Palestijnse gebieden, meldt Financial Times.

1 uur geleden
Vier doden na vliegtuigcrash in Alaska

SELDOVIA (ANP) - Vier volwassenen zijn om het leven gekomen nadat een klein vliegtuigje neerstortte in de Seldovia Slough in de Amerikaanse staat Alaska, meldt lokale nieuwssite KTUU.

1 uur geleden
Aantal vermisten in Tibet na overstromingen loopt op

BEIJING (ANP/RTR/AFP) - Het aantal vermisten als gevolg van de modderstroom in het Tibetaanse district Gyirong is opgelopen tot 558, meldt de Chinese staatsomroep CCTV.

3 uur geleden
Japanse kunstenares Yayoi Kusama overleden op 97-jarige leeftijd

TOKIO (ANP/RTR) - De Japanse avant-gardekunstenares Yayoi Kusama, bekend als de 'polkadotkoningin', is op 97-jarige leeftijd overleden, zo staat in een verklaring op haar website. De excentrieke kunstenares, die de status van superster bereikte nadat ze decennialang in een psychiatrische instelling had verbleven, stierf op 14 augustus in een ziekenhuis in Tokio.

3 uur geleden
Instorting van gletsjer veroorzaakte overstromingen in Nepal

KATHMANDU (ANP/AFP/RTR) - Een gletsjerinstorting veroorzaakte seismische activiteit, wat de grote overstromingen in Nepal en Tibet tot gevolg had, aldus de Amerikaanse geologische dienst USGS.

4 uur geleden
VS beloven 500.000 dollar aan steun na overstromingen in Nepal

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse regering heeft haar medeleven betuigd met de slachtoffers van de dodelijke overstromingen in Nepal. Ook beloofde het land 500.000 dollar (bijna 429.000 euro) aan noodhulp, zo liet het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.

4 uur geleden