Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pathé blij met vermoedelijke heropening bioscopen

Pathé blij met vermoedelijke heropening bioscopen

AMSTERDAM (ANP) - Bioscoopketen Pathé is blij met de vermoedelijke heropening van de bioscopen. Wanneer de maatregelen definitief zijn, zal de keten beginnen met het programmeren van de films.

"Uiteraard zijn wij blij dat we naar alle waarschijnlijkheid snel weer open mogen, daar hebben we sinds de sluiting in december enorm naar uitgekeken en op voorbereid", laat een woordvoerder weten in een reactie. Het is voor de organisatie nu nog even wachten op de toegestane openingstijden en capaciteit. "Zodra dat bekend wordt gemaakt, programmeert ons team alle films definitief in, en laten we onze bezoekers zo snel mogelijk weten welke films wanneer draaien en start de voorverkoop."

Onder meer Spiderman: No Way Home, West Side Story, Alles Op Tafel en The Matrix Resurrections, The King’s Man, Nightmare Alley, Sing 2 en My Hero Academia 3 staan op de agenda wanneer de bioscopen weer open mogen.

Maandag werd duidelijk dat het kabinet de horeca, cultuur en een deel van de evenementen wil heropenen. Het plan is om de horeca en cultuur tot 22.00 uur onder voorwaarden te openen. Voor evenementen binnen met een verplichte zitplaats gaat een limiet gelden van 1250 bezoekers, buiten mag de capaciteit maximaal met een derde van de capaciteit worden gevuld. Dinsdagavond houden premier Mark Rutte en coronaminister Ernst Kuipers een persconferentie waarin de versoepelingen definitief worden aangekondigd.

Meer uit Binnenland

Curaçaose fans vieren gelijkspel tegen Ecuador

WILLEMSTAD (ANP) - Op Curaçao wordt het gelijkspel tegen Ecuador zaterdagavond (lokale tijd) uitgebreid gevierd. Een deel van de fans heeft zich verzameld in de uitgaanswijk Saliña, waar veel auto's toeterend rondrijden en mensen met vlaggen zwaaien.

1 uur geleden
KNMI: Code oranje Limburg voorbij, code geel voor hitte blijft

DE BILT (ANP) - Het KNMI heeft code oranje iets na 02.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag beëindigd. De weerswaarschuwing was afgegeven voor de provincie Limburg vanwege de mogelijkheid op zware onweersbuien, hagel, regen en windstoten.

1 uur geleden
KNMI geeft opnieuw code oranje af voor Limburg

DE BILT (ANP) - Het KNMI heeft opnieuw code oranje afgegeven voor de provincie Limburg. Eerder op de dag waarschuwde het meteorologisch instituut al voor onder meer onweersbuien in het zuiden en zuidoosten van het land. In de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Gelderland geldt code geel wegens de kans op onweer.

7 uur geleden
Noodverordening in Zandvoort om verwachte drukte

ZANDVOORT (ANP) - De gemeente Zandvoort heeft een noodverordening uitgevaardigd voor de komende dagen. Reden is de verwachting dat veel mensen de komende dagen de badplaats bezoeken vanwege het zomerweer en door een aantal evenementen.

14 uur geleden
Ruim 15.000 Oranjefans in optocht naar stadion in Houston

HOUSTON (ANP) - Ruim 15.000 mensen hebben zaterdag in Houston meegelopen in een optocht van supporters achter de Oranjebus aan naar het Houston Stadium, waar het Nederlands elftal op het WK om 19.00 uur tegen Zweden begint. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB, op basis van cijfers van de lokale autoriteiten.

15 uur geleden
MiGreat: zes mensen in Ter Apel buiten tijdens noodweer

TER APEL (ANP) - Zes mensen die vrijdagavond aankwamen in Ter Apel, onder wie twee kinderen, zijn volgens MiGreat door officiële instanties "aan hun lot overgelaten" tijdens het noodweer. "Gisteravond, tijdens onweersbuien die zo hevig waren dat ze de vaste overkappingen bijna wegbliezen, mensen buiten laten staan is onvoorstelbaar wreed. En gevaarlijk", aldus de hulporganisatie in een bericht op Instagram.

17 uur geleden
Minder water uit kraan bij Hoogeveen door stormschade

HOOGEVEEN (ANP) - Inwoners van Hoogeveen en omstreken krijgen zaterdag minder water uit de kraan. Door de storm die in de nacht van vrijdag op zaterdag over Nederland trok, is een transportleiding beschadigd geraakt. Drinkwaterbedrijf WMD zegt dat het daardoor de helft van de gebruikelijke hoeveelheid grondwater krijgt.

19 uur geleden