Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pas na drie maanden blauw vinkje voor nieuwe Twitter-accounts

Pas na drie maanden blauw vinkje voor nieuwe Twitter-accounts

SAN FRANCISCO (ANP) - Als Twitter het weer mogelijk maakt om abonneedienst Twitter Blue af te sluiten, geldt dat nog niet voor nieuwe accounts. Die moeten negentig dagen wachten voor de dienst, waarbij ze ook het blauwe vinkje krijgen dat voorheen voorbehouden was aan door Twitter gecontroleerde accounts. Dat valt te lezen op een aangepaste productpagina van Twitter Blue die door de Amerikaanse techsite The Verge is ontdekt.

Twitter-eigenaar Elon Musk besloot kort nadat hij het socialemediabedrijf in handen kreeg het blauwe vinkje deel te maken van het abonnement. Hij wil zo meer inkomsten krijgen uit een andere bron dan advertenties. Na de introductie werd er echter op grote schaal misbruik van gemaakt. Gebruikers veranderden de naam van hun account zodat die leek op die van een ster, politicus of bedrijf en stuurden tweets uit die naam.

Twitter besloot daarop het onmogelijk te maken om nog Twitter Blue af te sluiten. Deze week zei Musk dat de abonnementsdienst, die alleen in de Verenigde Staten, Canada, Nieuw-Zeeland, Australië en het Verenigd Koninkrijk beschikbaar is, eind deze maand weer terugkeert.

Meer uit Financieel

Claim tegen sjoemelcampers Stellantis in de maak

DEN HAAG (ANP) - Stichting Car Claim begint in samenwerking met de Consumentenbond, Consumenten Claim en de Nederlandse Kampeerauto Club een claimzaak tegen autofabrikant Stellantis vanwege vermeende sjoemelsoftware in campers. Over de hoogte van de claim kunnen de organisaties op dit moment nog niets zeggen.

7 minuten geleden
AEX-index zakt na dreiging Trump met escalatie Iranoorlog

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is donderdag flink lager geopend door de vrees voor een verdere escalatie van de oorlog in het Midden-Oosten. In zijn eerste televisietoespraak sinds de Amerikaans-Israëlische oorlog met Iran zei president Donald Trump Iran de komende twee tot drie weken nog "extreem hard" te treffen en terug te brengen naar het stenen tijdperk. Trump herhaalde ook dat de Amerikaanse doelstellingen in Iran bijna zijn bereikt, maar gaf geen einddatum voor het conflict.

1 uur geleden
Gasprijs weer hard omhoog na opmerkingen Trump

AMSTERDAM (ANP) - De Europese gasprijs stijgt donderdagochtend flink omdat president Donald Trump heeft gewaarschuwd dat de Verenigde Staten Iran de komende twee tot drie weken "extreem hard" zullen aanpakken. Door die opmerking lijkt een snelle oplossing van het conflict in het Midden-Oosten weer verder uit beeld te zijn geraakt.

1 uur geleden
Elektrische bussenbouwer Ebusco haalt ruim 27 miljoen euro op

DEURNE (ANP) - De bouwer van elektrische bussen Ebusco heeft ruim 27 miljoen euro aan nieuw kapitaal opgehaald, onder meer door een lening van bestaande aandeelhouders van het bedrijf uit het Noord-Brabantse Deurne. Ebusco zegt dat het opgehaalde werkkapitaal gebruikt zal worden om bestaande busorders uit te kunnen voeren en nieuwe zakelijke mogelijkheden na te jagen.

2 uur geleden
Studie: supers doen weinig voor vrouwenrechten bij leveranciers

AMSTERDAM (ANP) - De grootste Nederlandse supermarkten doen te weinig voor vrouwenrechten in hun toeleveringsketens. Dat concluderen onderzoeksbureau Questionmark en organisaties Oxfam Novib en Solidaridad in een onderzoek naar naleving van mensenrechten. Supermarkten zeggen de aanbevelingen van het rapport serieus te nemen, maar dat het rapport ook dingen buiten beschouwing laat.

2 uur geleden
Cryptomunten omlaag na dreigende taal Trump over Iran

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Bitcoin en andere cryptomunten zijn donderdag scherp in waarde gedaald nadat de Amerikaanse president Donald Trump had aangegeven dat er de komende weken zwaardere aanvallen op Iran zouden plaatsvinden. De belangrijkste digitale munt zakte 2,5 procent tot ongeveer 66.500 dollar (omgerekend 57.330 euro).

2 uur geleden
Olieprijs stijgt, beurzen Azië dalen na toespraak Trump over Iran

TOKIO (ANP) - De olieprijzen zijn donderdag hard gestegen nadat de Amerikaanse president Donald Trump dreigde met een escalatie van de oorlog in Iran in de komende weken. Dit temperde de hoop op een snelle oplossing van het conflict.

3 uur geleden