Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Parsons heeft drie opties voor vervanging Miedema in Minsk

Parsons heeft drie opties voor vervanging Miedema in Minsk

MINSK (ANP) - Bondscoach Mark Parsons van de Nederlandse voetbalsters heeft naar eigen zeggen drie opties om Vivianne Miedema te vervangen in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Belarus. De spits van Arsenal, met 85 doelpunten de topscorer aller tijden in de nationale ploeg, krijgt rust en is daarom niet meegereisd naar Minsk. Parsons schuift mogelijk Daniëlle van de Donk of Jill Roord door naar de punt van de aanval, maar volgens de Engelsman is het ook een optie om reserve Joëlle Smits een kans te geven.

"Afgelopen week tegen Cyprus stond Jill voorin naast 'Viev' en zij pakte haar kans", zei Parsons. Roord maakte een hattrick in de met 8-0 gewonnen uitwedstrijd in Larnaca. "Eerder tegen IJsland stond Daniëlle heel dicht bij Miedema. Joëlle kwam erin tegen Cyprus en scoorde gelijk. Op de training van zondag was ze nog beter, met links en rechts schoot ze alles erin. Joëlle is een jonge speelster, het is heel mooi om haar ontwikkeling te zien. We hebben dus drie opties om Miedema te vervangen."

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

6 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

17 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden