'Parma wil na Zirkzee ook Pellè vastleggen'
PARMA (ANP) - De Italiaanse club Parma wil na de Nederlandse aanvaller Joshua Zirkzee ook centrumspits Graziano Pellè toevoegen aan de selectie. Volgens Italiaanse mediaberichten ondergaat de transfervrije oud-Feyenoorder op korte termijn een medische keuring. Voor hem ligt een contract tot het einde van dit seizoen klaar, met een optie voor nog een jaar.
Met Pellè en Zirkzee, die is gehuurd van Bayern München, hoopt Parma degradatie uit de Serie A te voorkomen.
Pellè (35) speelde in het seizoen 2011-2012 ook al een tijdje voor de huidige nummer 19 van de ranglijst. De Italiaan was toen afkomstig van AZ, waar hij vanaf medio 2007 onder contract stond. Pellè speelde van 2012 tot 2014 bij Feyenoord, waar hij twee succesvolle seizoenen kende. In 2014 verhuisde hij naar de Engelse club Southampton. Pellè speelde sinds 2016 in China. Begin januari vertrok hij bij Shandong Luneng.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden