Paris SG wint ook zonder Messi en Neymar met ruime cijfers
PARIJS (ANP) - In de Franse competitie heeft Paris Saint-Germain ook de vijfde competitiewedstrijd gewonnen. Het thuisduel met het gepromoveerde Clermont Foot eindigde in 4-0. Voor de ploeg van coach Mauricio Pochettino kwamen Ander Herrera (twee), Kylian Mbappé en Idrissa Gueye tot scoren. Georginio Wijnaldum bleef bij Paris SG op de bank.
Bij de thuisploeg ontbraken de sterspelers Lionel Messi en Neymar. Door interlandverplichtingen in Zuid-Amerika keerden ze deze week aan de late kant terug in Frankrijk. Om dezelfde reden ontbraken ook Leandro Paredes en Ángel Di María bij de club uit Parijs. De Italiaanse international Gianluigi Donnarumma (ex-AC Milan) maakte in het doel van PSG zijn debuut.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
15 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
19 uur geleden