Paris SG wint ook derde duel zonder Messi
BREST (ANP) - In de Franse competitie heeft Paris Saint-Germain ook de derde wedstrijd zonder aanwinst Lionel Messi gewonnen. De ploeg van coach Mauricio Pochettino zegevierde in de uitwedstrijd tegen Stade Brest met 4-2.
Voor de bezoekers kwamen Ander Herrera, Kylian Mbappé, Idrissa Gueye en invaller Ángel Di María tot scoren. Doelman Marco Bizot (ex-AZ) kon de vier treffers van PSG niet voorkomen. Namens de thuisclub troffen Franck Honorat en Steve Mounié doel. Bij PSG was Georginio Wijnaldum basisspeler. Hij speelde de hele wedstrijd.
Een dag voor de wedstrijd leek het er nog even op dat Messi in Brest van de partij zou zijn. Pochettino speculeerde over een snel debuut van de voormalige sterspeler van FC Barcelona. Messi ontbrak echter opnieuw in de wedstrijdselectie. Ook Sergio Ramos, een andere illustere nieuwkomer, was nog afwezig bij PSG. De Braziliaanse spits Neymar behoorde in Brest evenmin tot het sterrenensemble van Pochettino.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi noemt de pijn van het verliezen van de WK-finale tegen Spanje enorm. "Deze wond heeft tijd nodig om te genezen", schreef hij op Instagram een dag na de nederlaag.
31 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - De Spaanse koning Felipe VI heeft de nationale voetbalploeg van zijn land bedankt na de gewonnen WK-finale tegen Argentinië van zondag. "Als ons nationale team speelt, spelen we allemaal mee. Als jullie winnen, winnen jullie voor heel Spanje", zei de koning maandag tijdens een receptie voor de selectie van bondscoach Luis de la Fuente in Madrid.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De voetballers van de Spaanse nationale voetbalploeg zijn terug in eigen land. Een dag na de met 1-0 gewonnen WK-finale tegen Argentinië landde de selectie van bondscoach Luis de la Fuente om 14.30 uur op de luchthaven van Madrid-Barajas.
5 uur geledenNYON (ANP) - Als FC Twente ten koste van Ferencváros de derde voorronde van de Europa League bereikt, wacht daarin een confrontatie met het Turkse Fenerbahçe SK of het Poolse Górnik Zabrze. Dat is duidelijk geworden bij de loting in Nyon.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) beëindigt de samenwerking met bondscoach Rudi Garcia. Dat meldt de KBVB in een verklaring.
6 uur geledenNYON (ANP) - Ajax vervolgt bij winst op FK Vojvodina uit Servië het toernooi om de Conference League tegen Shelbourne FC uit Ierland of Nõmme Kalju FC uit Estland. Dat is maandag door loting bepaald.
6 uur geleden