Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris SG wint ook derde duel zonder Messi

Paris SG wint ook derde duel zonder Messi

BREST (ANP) - In de Franse competitie heeft Paris Saint-Germain ook de derde wedstrijd zonder aanwinst Lionel Messi gewonnen. De ploeg van coach Mauricio Pochettino zegevierde in de uitwedstrijd tegen Stade Brest met 4-2.

Voor de bezoekers kwamen Ander Herrera, Kylian Mbappé, Idrissa Gueye en invaller Ángel Di María tot scoren. Doelman Marco Bizot (ex-AZ) kon de vier treffers van PSG niet voorkomen. Namens de thuisclub troffen Franck Honorat en Steve Mounié doel. Bij PSG was Georginio Wijnaldum basisspeler. Hij speelde de hele wedstrijd.

Een dag voor de wedstrijd leek het er nog even op dat Messi in Brest van de partij zou zijn. Pochettino speculeerde over een snel debuut van de voormalige sterspeler van FC Barcelona. Messi ontbrak echter opnieuw in de wedstrijdselectie. Ook Sergio Ramos, een andere illustere nieuwkomer, was nog afwezig bij PSG. De Braziliaanse spits Neymar behoorde in Brest evenmin tot het sterrenensemble van Pochettino.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

2 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

6 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

7 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

7 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

7 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

8 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

9 uur geleden