Paris SG wint ook derde duel zonder Messi
BREST (ANP) - In de Franse competitie heeft Paris Saint-Germain ook de derde wedstrijd zonder aanwinst Lionel Messi gewonnen. De ploeg van coach Mauricio Pochettino zegevierde in de uitwedstrijd tegen Stade Brest met 4-2.
Voor de bezoekers kwamen Ander Herrera, Kylian Mbappé, Idrissa Gueye en invaller Ángel Di María tot scoren. Doelman Marco Bizot (ex-AZ) kon de vier treffers van PSG niet voorkomen. Namens de thuisclub troffen Franck Honorat en Steve Mounié doel. Bij PSG was Georginio Wijnaldum basisspeler. Hij speelde de hele wedstrijd.
Een dag voor de wedstrijd leek het er nog even op dat Messi in Brest van de partij zou zijn. Pochettino speculeerde over een snel debuut van de voormalige sterspeler van FC Barcelona. Messi ontbrak echter opnieuw in de wedstrijdselectie. Ook Sergio Ramos, een andere illustere nieuwkomer, was nog afwezig bij PSG. De Braziliaanse spits Neymar behoorde in Brest evenmin tot het sterrenensemble van Pochettino.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
22 uur geleden