Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris SG verlengt drie spelerscontracten met paar maanden

Paris SG verlengt drie spelerscontracten met paar maanden

PARIJS (ANP/DPA) - De directie van Paris Saint-Germain heeft de aflopende contracten van drie spelers met een paar maanden verlengd. Het gaat om aanvaller Eric-Maxim Choupo-Moting, verdediger Thiago Silva en doelman Sergio Rico. Het drietal heeft bijgetekend tot het einde van dit seizoen voor de Franse topclub, die zeker tot half augustus nog verplichtingen heeft.

Na de vroegtijdige beëindiging van de Franse competitie door de coronacrisis werd Paris SG tot kampioen uitgeroepen. De ploeg van de Duitse trainer Thomas Tuchel moet deze zomer echter nog wel een aantal wedstrijden spelen. De finales in de Franse beker en de Franse League Cup staan nog op het programma en PSG heeft zich ook geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League, die in augustus in Lissabon tijdens een minitoernooi worden afgewerkt.

Spelerscontracten lopen in Europa normaal op 30 juni af. De UEFA heeft het de clubs echter mogelijk gemaakt om binnen bestaande selecties kortlopende verbintenissen af te sluiten om het opgeschoven seizoen met de huidige spelersgroep te kunnen afmaken.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

4 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

5 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

5 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

5 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

6 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

6 uur geleden
Supportersvereniging Ajax distantieert zich van vuurwerkacties

AMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.

6 uur geleden