Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris SG-verdediger Ramos mist wellicht weerzien met Real Madrid

Paris SG-verdediger Ramos mist wellicht weerzien met Real Madrid

PARIJS (ANP) - De Spaanse verdediger Sergio Ramos van Paris Saint-Germain mist mogelijk het weerzien met zijn vroegere club Real Madrid in de Champions League. De 35-jarige routinier heeft volgens zijn Franse club last van een spierblessure in zijn rechterkuit. Het lijkt er vooralsnog op dat het om een lichte blessure gaat, aldus PSG.

"We bekijken het van dag tot dag. We kunnen nu nog niet zeggen hoe lang hij aan de kant staat en wanneer hij weer kan gaan trainen en spelen", liet trainer Mauricio Pochettino weten.

Ramos mist sowieso de bekerwedstrijd maandag tegen Nice. Op 15 februari wacht de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de achtste finales van de Champions League. Ramos speelde zestien jaar voor de 'Koninklijke' voordat hij vorig jaar zomer transfervrij naar PSG overstapte.

De Spaanse international heeft tot dusver nog weinig gespeeld bij zijn nieuwe club. Door een reeks van blessures kwam hij nog maar in vijf duels in actie.

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

2 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

2 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabiƫ veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

2 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

4 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

6 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

7 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

11 uur geleden