Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris SG-verdediger Ramos mist wellicht weerzien met Real Madrid

Paris SG-verdediger Ramos mist wellicht weerzien met Real Madrid

PARIJS (ANP) - De Spaanse verdediger Sergio Ramos van Paris Saint-Germain mist mogelijk het weerzien met zijn vroegere club Real Madrid in de Champions League. De 35-jarige routinier heeft volgens zijn Franse club last van een spierblessure in zijn rechterkuit. Het lijkt er vooralsnog op dat het om een lichte blessure gaat, aldus PSG.

"We bekijken het van dag tot dag. We kunnen nu nog niet zeggen hoe lang hij aan de kant staat en wanneer hij weer kan gaan trainen en spelen", liet trainer Mauricio Pochettino weten.

Ramos mist sowieso de bekerwedstrijd maandag tegen Nice. Op 15 februari wacht de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de achtste finales van de Champions League. Ramos speelde zestien jaar voor de 'Koninklijke' voordat hij vorig jaar zomer transfervrij naar PSG overstapte.

De Spaanse international heeft tot dusver nog weinig gespeeld bij zijn nieuwe club. Door een reeks van blessures kwam hij nog maar in vijf duels in actie.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

7 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

9 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

9 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

10 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

10 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

10 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

12 uur geleden