Paris SG opnieuw onderuit tegen AS Monaco
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de fraaie uitzege afgelopen dinsdag in en tegen Barcelona voor de Champions League (1-4) geen passend vervolg kunnen geven in de Franse competitie. De titelhouder ging op eigen veld tegen nummer 4 AS Monaco pijnlijk onderuit: 0-2. Sofiane Diop en Guillermo Maripán maakten de treffers voor de bezoekers.
Paris SG, onder meer zonder het geblesseerde aanvalsduo Neymar/Di Maria, verloor eerder dit seizoen in Monaco al met 3-2. Bij PSG bleven de Nederlanders Mitchel Bakker en Xavi Simons op de bank.
PSG zakte naar de derde plaats, met een achterstand van 4 punten op koploper Lille. De tegenstander van Ajax in de Europa League won zondag met 4-1 bij FC Lorient. Nummer 2 Olympique Lyon pakte vrijdag 3 punten tegen Stade Brest (3-2) en heeft 3 punten minder dan Lille.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
8 uur geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
13 uur geledenANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.
14 uur geleden