Paris SG moet met invaller Wijnaldum Supercup aan Lille laten
TEL AVIV (ANP) - Lille heeft in het nog prille seizoen de eerste tik uitgedeeld aan Paris Saint-Germain. De landskampioen versloeg in de strijd om de Franse Supercup in Tel Aviv de bekerwinnaar met 1-0. Voor de voetbalclub van de nieuwe coach Jocelyn Gourvennec kwam de Portugees Xeka vlak voor de rust tot scoren.
Bij Paris SG viel debutant Georginio Wijnaldum (ex-Liverpool) in de 71e minuut in. Landgenoot Xavi Simons (18) bleef op de bank. Bij Lille speelde verdediger Sven Botman de gehele wedstrijd.
PSG trad in Tel-Aviv aan zonder onder anderen de vaste krachten Idrissa Gueye, Kylian Mbappé, Neymar en Marco Verratti. Ook de aanwinsten Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma waren nog niet van de partij.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden