Paris SG moet met invaller Wijnaldum Supercup aan Lille laten
TEL AVIV (ANP) - Lille heeft in het nog prille seizoen de eerste tik uitgedeeld aan Paris Saint-Germain. De landskampioen versloeg in de strijd om de Franse Supercup in Tel Aviv de bekerwinnaar met 1-0. Voor de voetbalclub van de nieuwe coach Jocelyn Gourvennec kwam de Portugees Xeka vlak voor de rust tot scoren.
Bij Paris SG viel debutant Georginio Wijnaldum (ex-Liverpool) in de 71e minuut in. Landgenoot Xavi Simons (18) bleef op de bank. Bij Lille speelde verdediger Sven Botman de gehele wedstrijd.
PSG trad in Tel-Aviv aan zonder onder anderen de vaste krachten Idrissa Gueye, Kylian Mbappé, Neymar en Marco Verratti. Ook de aanwinsten Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma waren nog niet van de partij.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
10 uur geleden