'Paris SG maakt financieel plan om Messi te contracteren'
PARIJS (ANP/RTR) - De directie van de Franse voetbalclub Paris Saint-Germain (PSG) werkt aan een financieel plan om een overstap van de Argentijnse ster Lionel Messi naar de Parijse club mogelijk te maken. Volgens de krant Le Parisien heeft Messi's management donderdag al contact gelegd met PSG over een mogelijke transfer van de aanvaller uit Barcelona.
Donderdag maakte Barcelona bekend dat het financieel niet in staat is Messi een nieuw contract aan te bieden. Volgens de Spaanse club kan het nieuwe contract niet worden "geformaliseerd" op grond van de regelgeving van La Liga, de koepelorganisatie van het Spaanse profvoetbal.
Barcelona gaat gebukt onder een enorme schuldenlast. Volgens de Catalanen was het de bedoeling dat het nieuwe contract deze donderdag door beide partijen ondertekend zou worden. La Liga weigerde echter toestemming te geven voor de nieuwe verbintenis. "Gezien deze situatie zal Lionel Messi niet langer verbonden blijven aan FC Barcelona", liet de clubleiding weten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Jhon van Beukering heeft van de KNVB een voorlopige schorsing van zestig dagen gekregen vanwege mogelijk wangedrag tijdens de wedstrijd tussen GVVV en IJsselmeervogels (tweede divisie) van zaterdag. Dat bevestigde de KNVB na eerdere berichtgeving door het AD.
8 minuten geledenTURIJN (ANP) - NEC-aanvaller Dušan Tadić keert terug bij de nationale ploeg van Servië. Dat bevestigde de 37-jarige recordinternational na afloop van de verloren wedstrijd van de club uit Nijmegen bij Juventus in de Europa League (5-0). Tadić beëindigde zijn internationale carrière na het EK van 2024.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De Feyenoord-supportersgroep De Noordzijde boycot voorlopig als groep de duels van de Rotterdamse club. De groep is boos over de wijze waarop 47 stadionverboden zijn opgelegd door Feyenoord na het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd bij SC Cambuur in augustus. Ook vindt de groep dat er een gebrek aan communicatie is met de club.
1 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Justin Kluivert is opnieuw van waarde geweest voor Bournemouth. De 27-jarige Nederlandse aanvaller opende in de uitwedstrijd in de Europa League tegen Real Sociedad in de elfde minuut de score. Bournemouth won het duel met 2-1.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - NEC heeft weinig plezier beleefd aan de start van het hoofdtoernooi van de Europa League. De Nijmegenaren gingen in Turijn kansloos onderuit tegen Juventus: 5-0. Bij rust was de stand al 3-0 voor de nummer 6 uit de Italiaanse voetbalcompetitie van vorig seizoen. NEC eindigde zelf als derde in de Eredivisie.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City staat in de vierde ronde van de League Cup. De titelhouder was veel te sterk voor Norwich City, dat in Engeland op het tweede niveau speelt. Het werd 5-0.
12 uur geledenFAYETTEVILLE (ANP/AFP) - PSV'ers Sergiño Dest en Ricardo Pepi zijn door voetbalbondscoach Mauricio Pochettino opgenomen in de Amerikaanse selectie voor de komende vier oefenwedstrijden tegen Peru, Chili, Mexico en Canada. Ten opzichte van het voorbije wereldkampioenschap, waar de Amerikanen in eigen land in de achtste finales door België werden uitgeschakeld, zijn nog dertien spelers over.
16 uur geleden