Paris SG klopt Olympique Marseille opnieuw
MARSEILLE (ANP) - In Frankrijk heeft Paris Saint-Germain voor de tweede keer binnen vier weken gewonnen van Olympique Marseille. De landskampioen versloeg de middenmoter met 2-0. Vorige maand verloor Marseille met 2-1 van PSG in de strijd om de Franse Supercup.
De club uit Parijs, met Mitchel Bakker op de bank, leidde al na 24 minuten met 2-0. Kylian Mbappé en Mauro Icardi kwamen tot scoren. Daarna viel de productie stil. Sterspeler Neymar viel zonder succes in de 65e minuut in. In de laatste minuut moest Dimitri Payet bij de thuisclub nog van het veld met een rode kaart.
Op de ranglijst bleef PSG derde, op 3 punten van koploper Lille, dat met 2-0 won bij Nantes. Nummer 2 Olympique Lyon heeft 2 punten minder dan de lijstaanvoerder. Lyon versloeg zaterdag RC Strasbourg met 3-0, mede dankzij twee treffers van Memphis Depay.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
4 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
4 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
4 uur geleden