Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris SG klopt Olympique Marseille opnieuw

Paris SG klopt Olympique Marseille opnieuw

MARSEILLE (ANP) - In Frankrijk heeft Paris Saint-Germain voor de tweede keer binnen vier weken gewonnen van Olympique Marseille. De landskampioen versloeg de middenmoter met 2-0. Vorige maand verloor Marseille met 2-1 van PSG in de strijd om de Franse Supercup.

De club uit Parijs, met Mitchel Bakker op de bank, leidde al na 24 minuten met 2-0. Kylian Mbappé en Mauro Icardi kwamen tot scoren. Daarna viel de productie stil. Sterspeler Neymar viel zonder succes in de 65e minuut in. In de laatste minuut moest Dimitri Payet bij de thuisclub nog van het veld met een rode kaart.

Op de ranglijst bleef PSG derde, op 3 punten van koploper Lille, dat met 2-0 won bij Nantes. Nummer 2 Olympique Lyon heeft 2 punten minder dan de lijstaanvoerder. Lyon versloeg zaterdag RC Strasbourg met 3-0, mede dankzij twee treffers van Memphis Depay.

Meer uit Voetbal

FC Twente verliest van Ferencváros in Europa League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.

3 uur geleden
Ajax boekt ruime uitzege op Vojvodina in Conference League

NOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.

3 uur geleden
Knieblessure De Jong blijkt ernstiger dan artsen Oranje dachten

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.

4 uur geleden
FC Twente begint met aanwinst Weghorst aan duel met Ferencváros

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.

5 uur geleden
Ajax begint met teruggekeerde Blind aan uitduel met Vojvodina

NOVI SAD (ANP) - Daley Blind begint met Ajax om 20.00 uur aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League. Hij vormt in het Servische Novi Sad een defensie met Lucas Rosa, Aaron Bouwman, Owen Wijndal en doelman Maarten Paes.

5 uur geleden
Manchester City rondt aangekondigde transfer Anderson af

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.

7 uur geleden
Slowaakse jeugdinternational Brandis naar FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.

7 uur geleden