Paris Saint-Germain zonder Messi tegen Lyon
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet het zondag in de uitwedstrijd tegen Olympique Lyon stellen zonder Lionel Messi. Volgens de Franse topclub is de Argentijnse sterspeler nog herstellende na zijn besmetting met het coronavirus.
De 34-jarige Messi hervatte enkele dagen geleden de training na een negatieve test. Hij miste maandag het eerste duel van PSG in het nieuwe jaar, de bekerwedstrijd tegen Vannes.
PSG kan tegen Lyon ook geen beroep doen op Ángel Di María, Julian Draxler, Danilo Pereira, Layvin Kurzawa en Gianluigi Donnarumma. Het vijftal verblijft in quarantaine.
Neymar is voorlopig ook niet inzetbaar. Naar verwachting hervat hij de training over ongeveer drie weken.
PSG is de koploper in Frankrijk, Lyon staat slechts dertiende. Bij Lyon is de Nederlander Peter Bosz trainer.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
3 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
2 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
5 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
16 uur geleden