Paris Saint-Germain zonder Mbappé tegen kampioen Lille
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet het vrijdagavond doen zonder Kylian Mbappé in de Franse competitiewedstrijd tegen landskampioen Lille. De aanvaller is al een paar dagen ziek en hervat volgens de medische staf van PSG pas begin volgende week de training. Het is daarom ook hoogst onzeker of Mbappé, dit seizoen goed voor vijf doelpunten in de Ligue 1, woensdag kan meedoen in de uitwedstrijd tegen RB Leipzig in de Champions League.
PSG voert de ranglijst in Frankrijk aan met 28 punten uit elf wedstrijden en gaat ook in de Champions League aan kop in de groep. Lille, de ploeg van verdediger Sven Botman, neemt als titelverdediger de tiende plaats van de Ligue 1 in met 15 punten.
Volgens Franse media ontbrak Lionel Messi donderdag op de training, maar PSG meldde daar niets over in het bericht over de blessuregevallen. Naast Mbappé ontbreken Marco Verratti, Sergio Ramos en Leandro Paredes vanwege fysieke problemen. Achraf Hakimi is geschorst.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Lieke Martens stelt dat "het nationale voetbalteam altijd van het land zelf moet blijven". Daarmee wijst de 33-jarige oud-international de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino om een deel van de rechten van het WK voetbal aan investeerders te verkopen resoluut van de hand. "Het is vervelend als mensen die zelf niets met de sport te maken hebben zoveel invloed uitoefenen", zei Martens in Zeist op een persdag van de KNVB tegen het ANP. "Het zou moeten gaan om het belang van de spelers en speelsters. En niet alleen om geld."
20 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Ismael Saibari wil zaterdag debuteren voor Bayern München tijdens een vriendschappelijk duel met RB Leipzig. De van PSV overgekomen middenvelder is hersteld van een blessure die hij met Marokko opliep tijdens het WK. "Ik ben goed hersteld en train weer volledig mee met de rest van het team," zei hij tijdens zijn presentatie bij de kampioen van Duitsland.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft Xavi succes gewenst met zijn nieuwe functie als bondscoach van het Nederlands elftal. "Gefeliciteerd Xavi. Veel geluk mijn vriend", schrijft hij op Instagram waarop ook een groepsfoto van FC Barcelona te zien is met een jonge Xavi en trainer Van Gaal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft fel uitgehaald naar een Spaanse journalist, die in de ogen van de international onjuiste berichten over hem verspreidt. "Hij [Gerard Romero] heeft vaker leugens over mij verteld. Ik wil het niet meer zomaar aan mij voorbij laten gaan. Hij moet weten dat er gevolgen zijn als je onjuiste informatie verspreidt", stelde de 29-jarige voetballer in een speciaal gearrangeerd interview met het eigen clubkanaal van FC Barcelona om opheldering te verschaffen. "Voor veel journalisten is het belangrijk om een verhaal naar buiten te brengen en is de waarheid daarbij minder van belang."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord onderzoekt of het Javi López naar De Kuip kan halen. De 24-jarige Spanjaard moet de positie links in de defensie versterken. "Hij is wel een speler die we volgen", erkende trainer Giovanni van Bronckhorst tijdens een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Go Ahead Eagles.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Ajax gespeeld. De linksbuiten vertrekt naar Paris Saint-Germain, dat volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano overeenstemming heeft bereikt over een transfer van 55 miljoen euro.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sami Ouaissa en Philippe Sandler zijn voorlopig niet beschikbaar voor NEC. Beide spelers vielen dinsdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Olympiakos (2-1). "We zijn ze in principe weken kwijt", vertelt trainer Dick Schreuder op de website van de club uit Nijmegen.
4 uur geleden