Paris Saint-Germain zonder Mbappé tegen kampioen Lille
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet het vrijdagavond doen zonder Kylian Mbappé in de Franse competitiewedstrijd tegen landskampioen Lille. De aanvaller is al een paar dagen ziek en hervat volgens de medische staf van PSG pas begin volgende week de training. Het is daarom ook hoogst onzeker of Mbappé, dit seizoen goed voor vijf doelpunten in de Ligue 1, woensdag kan meedoen in de uitwedstrijd tegen RB Leipzig in de Champions League.
PSG voert de ranglijst in Frankrijk aan met 28 punten uit elf wedstrijden en gaat ook in de Champions League aan kop in de groep. Lille, de ploeg van verdediger Sven Botman, neemt als titelverdediger de tiende plaats van de Ligue 1 in met 15 punten.
Volgens Franse media ontbrak Lionel Messi donderdag op de training, maar PSG meldde daar niets over in het bericht over de blessuregevallen. Naast Mbappé ontbreken Marco Verratti, Sergio Ramos en Leandro Paredes vanwege fysieke problemen. Achraf Hakimi is geschorst.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
44 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden